Перспективи розвитку органічного виробництва у Запорізькій області

Filed under Новини

8 грудня 2011року в місті Мелітополі за підтримки Посольства Франції в Україні в приміщенні Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся україно-французький семінар-практикум «Можливості та перспективи виробництва органічної продукції в умовах Запорізької області».

Захід відбувся за ініціативою Благодійного фонду «Олександрійвський», яка була активно підтримана Запорізькою обласною аграрною палатою ВГО «Аграрна палата України» та Таврійським державним агротехнологічним університетом.

Проблема безпечних та якісних продуктів харчування в Україні є вимогою часу. Доступ до органічних продуктів у зв’язку з обмеженою кількістю первинних виробників такої продукції та невеликими обсягами її виробництва є обмеженим.Тому це не задовольняє зростаючим потребам споживачів.

Головним завданням семінару за визначенням його організаторів було привернути увагу первинних виробників та мешканців нашої області до інноваційного, а скоріше природнього для наших співвітчизників, ставлення до рідної землі, вирощування екологічних продуктів харчування, популяризації здорового способу життя та надати інформацію первинним виробникам що до можливості та перспективи виробництва органічної продукції в Запорізької області відповідно до європейських  стандартів.

У заході взяли участь представник Франції – радник з аграрних питань при Уряді України Анрі Барнабо, біля 60 сільгоспвиробників Мелітопольського, Приазовського, Приморського, Якимівського, Томакцького та інших районів Запорізької області, науковці Запорізького національного та Таврійського державного агротехнологічного університетів, представники громадських організацій Запорізької області та інші зацікавлені особи питаннями виробництва екологічно чистої продукції в нашому регіоні, ЗМІ.

Під час семінару учасники ознайомилися  з досвідом розвитку органічної галузі у Франції та веденням власного господарства з виробництва органічної продукції. Також були обговорені переваги практичного застосування  методів органічного виробництва сільськогосподарської продукції.

Учасники семінару висловили зацікавленість питанням популяризації методів органічного виробництва та готовність до наступної співпраці.


09.12.11

Наталія Пічкур, член правління БФ «Олександрівський»

 

Контакти:

Благодійний фонд «Олександрівський» 098 086 66 93 Наталія Пічкур,  natalia.mail.gm@gmail.com

Запорізька обласна аграрна палата 050 454 90 09   Владислав Сергієнко,pochta_sergienko@list.ru

 

You must be logged in to post a comment Login