Підтримка громадських ініціатив з боку влади

Filed under Новини

Незвичну підтримку з боку Тростянецької міської ради отримав проект «Створення Центру громадських ініціатив в одному з мікрорайонів міста», що реалізується громадською організацією «Голос громади» за фінансової підтримки МФ «Відродження». Вона   полягає в тому, що з ініціативи  міської ради сусідом названого закладу стане Центр соціально-психологічної реабілітації людей похилого віку, про створення  якого в місті йшлося  давно.

І ось тепер під Центр пристосовується занедбана та покинута 2-х поверхова будівля побуту  збанкрутілого цукрового комбінату, в одному  крилі якої вже господарює Центр громадських ініціатив.

До облаштування котельної , опалення та поточного ремонту приміщень приступили будівельники місцевого «Агропромбуду». Найближчим часом будівля   прийме ошатний вигляд та стане затишною домівкою для 2-х соціальних установ.

На думку керівника Центру громадських ініціатив Валентини Черкашиної: «Таке добросусідство буде на користь обом установам і їх клієнтам. Широкий спектр соціальних послуг і послуг культури, котрі спроможний надати  Центр громадських ініціатив,  задовольнить смаки людей похилого віку та розширить  коло  прихильників Центру громадських ініціатив.»

You must be logged in to post a comment Login