Показ 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA розпочато в Кіровограді

Filed under Новини

Першими мали змогу переглянути та обговорити фільми глядачі, які завітали до обласної  бібліотеки  ім. Чижевського та школярі  декількох загальноосвітніх навчальних закладів. Жителі міста очікували на фестиваль, так як з кожним роком він стає все більш впізнаваним  і з кожним роком на відкриті покази приходить все більша кількість людей.

Найрізноманітніші верстви населення міста відвідують фестиваль – від школярів до пенсіонерів.  Кожний фільм викликає масові дискусії після перегляду серед глядачів. Наприклад, вчорашній відкритий показ фільму «Твердиня», який проходив в бібліотеці ім. Чижевського, висвітлював  всі потаємні та невідомі громаді факти політики та законодавства Придністровської Республіки, чим  викликав  бурю емоцій у представника Кіровоградської громадської організації «За правову державу» через схожість політичної ситуації з Україною.

Пан Віталій висловив свою думку щодо ситуації в Україні та спонукав присутніх у залі до того, щоб вони «прокидалися» та почали робити реальні кроки до змінення держави на краще, а не просто стояли на мітингах під державними установами та викрикували різні гасла, так як, на його думку, такі дії не мають сенсу.
Отож бо ми продовжуємо показ найцікавіших документальних фільмів, які транслюються кожного дня, окрім вихідних, о 15.00 в обласній універсальній бібліотеці ім. Чижевського в актовій залі. Запрошуємо всіх до перегляду та обговорення фільмів!

You must be logged in to post a comment Login