Покликання – АНІМАТОР

Filed under Новини

21-23 вересня в АР Крим відбулась друга частина тренінгу “Анімація громадської діяльності”.

Навчання , що здійснювалося Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури” за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” стало логічним продовженням першої частини тренінгу, на якому поняття анімації розглядалося не в звичному для всіх розумінні. Аніматор у громаді – людина, яка живе на території громади, має бажання, знання,особистий практичний досвід у питаннях розвитку громади. Основне призначення цієї людини – створювати для членів громади сприятливі умови в просуванні їх ініціатив.

Під час тренінгу було розглянуто таку важливу тему як соціальні технології. Особливу увагу було приділено також комунікативним навичкам, які є найдзвичайно важливими для діяльності громадських аніматорів.

У тренінгу взяв участь 21 представник із 14 областей України  (АР Крим, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська).

Більш детальне висвітлення тренінгу здійснюватиметься у соціальній мережі http://www.facebook.com/groups/adm.iscm/.

Усі бажаючі можуть взяти участь у обговоренні цієї теми та поспілкуватися із учасниками on-line.

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

You must be logged in to post a comment Login