Поспішайте подати заявки на ваучер з організаційного розвитку

Filed under Новини

Чергове засідання Відбіркової Комісії з розгляду проектних пропозицій за конкурсом ваучерів (грантів) з організаційного розвитку ОГС та за конкурсом ваучерів з розвитку технічної спроможності у сфері ВІЛ/СНІД відбудеться 05 серпня 2013 року.

Прийом заявок на це засідання триває до 18:00 29 липня.
Усі заявки, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, будуть розглянуті вже на наступному засіданні Відбіркової Комісії!

Протягом тижня після проведення засідання, організації отримають електронні листи з результатами розгляду їх заявок.

Систему ваучерів (малих грантів) для організаційного розвитку організацій громадянського суспільсва в Україні було започатковано міжнародною організацією Pact Inc в рамках програми UNITER з підтримки організаційної спроможності ОГС. Завдяки такій програмі ОГС України отримали можливість зміцнювати як основні організаційні спроможності, так і отримати спеціальні навички, які дозволяють ОГС ставати більш ефективними, незалежними та життєздатними. Система виявилась затребуваною серед користувачів та отримала подальшу підтримку USAID та SIDA.

З 2012 року систему ваучерів адмініструє Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “ЄДНАННЯ” (ІСАР “Єднання”).

Джерело: Портал “Розвиток ОГС”

You must be logged in to post a comment Login