Про громадське життя: вітчизняний та зарубіжний досвід

Filed under Новини

Наприкінці липня буде опубліковано новий випуск бюлетеню «НДО-Інформ» №4(43), 2011. У номері читайте про інновації у діяльності клубних закладів на прикладі клубу «Альтернативний 38-й», який розпочав свою діяльність у м. Чернігові.

Дізнайтеся про нові можливості для розвитку громадського сектору в культурі завдяки прийняттю нового Закону про культуру від Світлани Пахлової, старшого наукового співробітника Українського центру культурних досліджень.

Також у номері ми поділимося із вами секретом як можна придбати чи продати щось без грошей у статті про «Банк часу».

Відповіді на актуальні питання із залучення коштів дасть читачам бюлетеню Ерін Доуленд, волонтер Корпусу Миру, експерт із питань фандрейзингу.

Ці та інші цікаві матеріали скоро стануть доступними як у друкованому, так і в електронному вигляді.

У разі виникнення запитань пишіть нам: adm.iscm@gmail.com.

Видання бюлетеню «НДО-Інформ» стало можливим завдяки проекту Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури».

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

You must be logged in to post a comment Login