Проект «Абетка моєї країни України», прес – конференція 23 березня 2012 року

Filed under Статті


Як вже розповідалося на нашому сайті, потрапивши у складну ситуацію з реалізацією проекту «Абетка моєї країни України», його творча група вирішила боротися за цей проект за допомогою громадянського суспільства України. І все це шляхом організації всеукраїнської акції «Створимо «Абетку моєї країни України» разом!», яка будується на пропозиції громадянам України прийняти участь в обговоренні проблем, що заважають зайняти нашій країні місце серед країн цивілізованого світу. Та фінансуванні вказаного проекту за допомогою не окремих спонсорів а усіх громадян України разом. При цьому нагадаємо, що проект «Абетка моєї країни України»:
– це перше у світі видання, яке розповідає про якусь країну вибраною формою дитячої абетки;
– це перше у світі видання, створене за безпосередньою участю дітей цієї країни;
– це дуже цікава мирна ініціатива, з якою виступають діти України, враховуючи, що зміст «Абетки моєї країни України» будується на їх пропозиції дітям інших країн через створення таких абеток починати дружити з дитинства, щоб запобігти у майбутньому міжнародних конфліктів.
А зараз цей проект ще й має можливість стати першим у світі видання, профінансованим не окремим політиком чи державою, а усіма громадянами України, тобто – першим у світі народним виданням.
А ось наскільки це перше у світі народне видання може відбутися судіть з того, що ініціатива з приводу проведення вказаної акції вже зацікавила дуже багато громадських організацій та громадян України. Як наслідок з цього рішення учасників акції провести її офіційну презентацію на прес-конференції, яку погодилося допомогти організувати міжнародне інформаційне агентство «Інтерфакс».
При цьому слід зазначити, що цій прес-конференції її учасники збираються обговорювати дуже цікаві та важливі наступні питання:
– наскільки Україна спроможна профінансувати видання, створене українськими дітьми, в якому ці діти називають свою країну великою, без допомоги державної та політичної еліти України;
– наскільки вказане відношення до проекту з боку державної та політичної еліти України пояснює суспільно-політичну ситуацію в Україні;
– наскільки проблеми виявлені під час реалізації проекту дозволяють називати Україну цивілізованою та європейською державою;
– наскільки громадянське суспільство України може впливати н формування позитивного іміджу своєї країни у світі.
Учасниками прес-конференції з боку проекту будуть:
– автор проекту Олександр Помиткін (директор видавництва «Інформ-Україна, письменник, м. Харків);
– координатор проекту Сергій Ковтун (організатор міжнародних арт-проектів, у минулому начальник протокольного відділу управління зовнішніх зв’язків міністерства оборони України, м. Київ);
– перший заступник ВГМО «Європейська молодь України» Станіслав Зозуля (м. Київ);
– керівник комітету студентів Харківського економіко-правового університету Роман Зінченко.
Звідси запрошення від організаторів акції:

Шановні друзі!
Запрошуємо Вас прийняти участь в нашій прес-конференції, на якій ми окрім іншого відповімо на усі Ваші питання з приводу проведення та організації акції «Створимо «Абетку моєї країни України» разом!».
Прес-конференція відбудеться 23 березня у прес-центрі «Інтерфакс-Україна» за адресою:
м. Київ, вул. Рейтарська 8/5 «а». Початок прес-конференції о 10.30.
З повагою, директор видавництва «Інформ-Україна» Олександр Помиткін.
Тел : 063-165-51-37 e-mail: WAPinform@mail.ru
Детальну інформацію по проекту «Абетка моєї країни України» дивіться на http://Abetka.org.ua та http://kovtun.eu

You must be logged in to post a comment Login