Програма стажування в США

Filed under Новини

Вчора, 20 березня 2012 року в Громадському офісі відбулася презентація програми стажування у США “Сучасні стратегії підтримки та захисту прав молоді”. На презентації агенство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомило про початок програми “Громадські зв’язки” (Community Connеctions Program) у Кіровоградській області , яка передбачає 3-тижневе стажування.

Для стажування набиратиметься група з 10 осіб. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Для участі у програмі знання англійської мови не вимагається.

Для участі в конкурсі запрошуються педагоги та викладачі, психологи та медичні працівники, представники місцевих органів влади, освітніх установ та соціальних служб для дітей,  сім’ї та молоді, представники правозахисних організацій та бізнесових структур, представники НУО, що працюють з молоддю, тренери, що готують групи молодих тренерів, практикуючі молоді тренери та інші фахівці, що працюють з молоддю у Кіровоградській області.

Орієнтована дата поїздки групи: 16 серпня – 6 вересня 2012 року. Всі витрати покриваються програмою, окрім витрат, пов’язаних із виготовленням закордонного паспорта та подорожей Україною.

Останній термін подання анкет – 17 квітня 2012 року. Анкету можна подати у Кіровограді протягом робочих днів з 10.00 до 16.00 за адресою: вул. Єгорова, буд.17, к.4, з 10:00 до 16:00, контактна особа Оксана Шершень, тел. 0506130888 або надіслати до Київського офісу програми “Громадські зв’язки” за адресою: ГО “Інститут розвитку регіональної преси”, пров.Георгіївський, офіс 408-409, Київ 01034, (особисто або кур’єрською доствкою), тел. 0672179199.

Олена Киселльова, представник програми “Громадські зв’язки” розповіла про досвід минулих поїздок. Відео з її розповіддю можна переглянути тут: http://www.lac.org.ua/olena-kyselova-pro-stazhuvannya-u-ssha/

Прочитати детальну інформацію про програму та скачати анкету можна на сайті: http://irrp.org.ua/cc.html

You must be logged in to post a comment Login