«Ренесанс милосердя» – у підтримку талановитих дітей

Filed under Новини

Вже шостий рік поспіль Центр Ахалар проводить програму «Ренесанс милосердя». Мета якого – зібрати кошти для підтримки талановитих дітей Чернігова з малозабезпечених сімей; зміцнити соціальні зв’язки учнів та студентів з рідним містом, а також сприяти формуванню позитивного іміджу Чернігова. Сама програма відбувається у три етапи. Наприкінці 2010 року було реалізовано перший етап – це проведення благодійного концерту «Джаз запрошує друзів». Ця акція зібрала  10 060 гривень, які поповнили вже існуючий в організації стипендіальний фонд. Таким чином, загальна сума коштів фонду склала 40222 грн.

1 березня 2011 року стартував другий етап програми – безпосередньо сам конкурс на отримання стипендій. Аби стати учасником конкурсу, треба було заповнити відповідну заявку та подати на розгляд експертної комісії до 15 квітня.

Бажаючих взяти участь у конкурсі цього року стало більше ніж у минулому і було подано 52 заявки.  21 травня в залі Музичного училища ім. Ревуцького відбувся відбірковий тур «прослуховування» для представників трьох вікових категорій:

– від 5 до 10 років

– від 10 до 15 років

– від 15 до 21 року

у таких напрямках:

– вокал

– музичне виконання

– образотворче мистецтво.

При відборі переможців конкурсу враховувались не лише талант і майстерність виконавців, а також і соціальний фактор.

Завершальний, третій етап – урочиста церемонія оголошення результатів конкурсу «Ренесанс милосердя 2010-2011» та вручення стипендій переможцям відбулася 1 червня (символічно, до Дня захисту дітей) у Чернігівському обласному художньому музеї.

17 переможців конкурсу отримали стипендії у розмірі 900 гривень, 8 конкурсантів отримали від 200 до 500 гривень у вигляді заохочення. Троє дітей опікуються чернігівськими бізнесменами, а також Центром Ахалар і мають щорічні іменні стипендії у розмірі 1000 гривень. Загальна сума, яку отримали цьогорічні конкурсанти складає 21 300 гривень.

Учасники конкурсу, які цього року не ввійшли до стипендіальної програми отримали грамоти та подарунки.

Урочистості не завершилися лише врученням нагород та вітальними словами. Відбувся яскравий концерт за участі відомого чернігівського саксофоніста Андрія Романенка та стипендіатів програми: Стороженко Ольги, Василенко Олексія, Латун Поліни та Демичевої Тетяни.

Директор Центру Ахалар Юрій Трохименко побажав всім учасникам творчого росту та пообіцяв і надалі підтримувати талановитих дітей нашого міста: «Вперше «Ренесанс милосердя» відбувся шість років тому. За цей час допомогу отримало більше 120 учасників програми. Зараз я вже можу назвати талановитих дітей, що стали гордістю нашого міста, і захищають його честь на всеукраїнських конкурсах,  це: Поліна Латун, Ярослав Бих та інші. Приємно, що наша програма допомогла їхньому творчому росту. Ми й надалі опікуватимемося нашою талановитою молоддю, адже вона того варта».

Міла Погуляй

Стипендіати Ренесансу милосердя2011”

Вокал

Стипендії: Соболєва Анна, Соболєва Єлизавета, Стороженко Ольга, Шурубура Адель, Василенко Олексій

Заохочення: Лузан Олександр

Інструменталісти

Стипендії: Демичева Тетяна, Мамич Олексій, Дем’янчук Анна, Куц Марія Овчаренко Ілля, Циганова Марія, Чередніченко Антон

Заохочення: Довгопол Назар, Васенко Олексій, Кисельова Кристина, Жоголко Андрій

Художники

Стипендії: Гаєва Лілія, Довга Леся, Довга Марія, Жоголко Інна, Лалетіна Анастасія

Заохочення: Мороз Валерія, Мартусь Дар’я, Лелянова Катерина

Іменні стипендії: Пашнюк Ілля, Латун Поліна, Бих Ярослав

Підтримка програми: Антикризова гуманітарна програма фонду «Відродження», Фонд ім. Стефана Баторія.

Інформаційна підтримка: Чернігівський міський Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Медіа підтримка програми: Чернігівська Медіа Група, Видавничий дім “Сівер-Прес”, інтернет портал Gorod.cn.ua, “Черігівський Монітор”, “Високий Вал”, Всеукраїнська тижнева газета “Сіверщина”, газета “Взгляд”, газета “Из первых рук”, газета “Чернігівські відомості”, Експертний клуб “Чиста політика”, ТРК “Новий Чернігів”, та інші.

 

You must be logged in to post a comment Login