Рік після виборів. Перші здобутки

Filed under Новини

 Депутати Городнянської міської ради та громадські активісти Городнянщини прийняли активну участь у круглому столі „Депутати Городнянської міської ради. Від слова до справи?”, який провів Центр «Доброчин» 11 листопада 2011 року.

Учасники обговорили реалії депутатської діяльності та шляхи підвищення ефективності роботи, а також покращення прозорості і відкритості в депутатській діяльності.

Як зазначив О. Короткий, депутат Городнянської міської ради: «Дуже важливо працювати з виборцями системно, а не тільки перед виборами, тоді і результат буде».

На жаль, деякі депутати не повністю усвідомлюють необхідність іти у ногу з часом і висвітлювати свою депутатську діяльність.

Позитивним є те, що партійна приналежність не відіграє суттєвої ролі у вирішенні питань громади у Городнянській міській раді, наприклад, розроблено і прийнято проект Генерального плану міста Городня.

З метою полегшити комунікацію депутатів з виборцями учасникам заходу  було презентовано діяльність сайту «Твій місцевий депутат: Чернігівщина» www.dep.cn.ua. Бажання також бути «на сайті» було висловлено від депутата Городнянської районної ради Верхуші О., партія «Батьківщина», який зазначив себе громадським експертом.

Такі зустрічі сприяють більшій усвідомленості як виборців, так і депутатів, вести постійний діалог для вирішення актуальних проблем громад.

Підтримка проекту «Депутати для громади», що виконується Центром «Доброчин», була здійснена Фондом Східна Європа в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконується за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

You must be logged in to post a comment Login