Розвиток місцевих громад: сучасні підходи і можливості

Filed under Новини

Представники органів місцевого самоврядування і громадських організацій Дніпропетровщини обговорюють сучасні підходи та можливості розвитку сільських громад.

19 липня 2011 р. у м. Дніпропетровську відбувся семінар  на тему: „Розвиток місцевих громад: сучасні підходи і можливості”, у якому взяли участь представники районних рад, громадських організацій та закладів культури Дніпропетровської області.

Організатори: громадська організація Центр „Тамариск” та Асоціація органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області.

Семінар проходив в рамках проекту „Розвиток партнерства закладів культури та організацій громадянського суспільства у Дніпропетровській області” за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного Фонду „Відродження”.

Під час семінару у форматі презентацій та обговорень були розглянуті наступні питання:

– Сучасні підходи до розвитку місцевих громад, взаємодія органів місцевого самоврядування і громадських об’єднань

– Можливості, що надає партнерство закладів культури та громадських об’єднань для розвитку місцевих громад, форми партнерства

– Мережа Центрів Позитивних Змін Дніпропетровщини – практична допомога в реалізації громадських ініціатив, спрямованих на поліпшення життя людей та розвиток місцевих громад

– Соціальне замовлення як механізм співпраці органів місцевого    самоврядування, громадських організацій та бізнесу.

Велику зацікавленість учасників викликала дискусія на тему: „Які освітні програми потрібні сьогодні активістам місцевих громад”, в результаті якої були напрацьовані конкретні рекомендації.

Під час підведення підсумків семінару учасники говорили про корисність таких заходів для поліпшення взаєморозуміння та довіри між представниками органів місцевого самоврядування та громадських організацій, об’єднання зусиль задля вирішення проблем та покращення життя людей у сільських громадах.

 

You must be logged in to post a comment Login