Самоврядування Харківщини краще комун кують з громадою

Filed under Новини, Статті

Харків02-03 серпня 2017 року, у м. Харків, на запрошення Регіонального ХАБу для Центральної України «Підтримка реформи децентралізації в Україні» програми «ULEAD з Європою» за допомогою Руслана Краплича та методи Фундації імені князів-благодійників Острозьких, 20 представників від 10 об’єднаних територіальних громад (ОТГ ) опрацьовували елементи системи комунікативних зв’язків на базі Центру розвитку місцевого самоврядування при підтримці Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».

Учасники визначили кола зв’язків й інструменти їх забезпечення, опрацювали Стенфордську модель комунікації. Підготували ключові та стратегічні повідомлення. Виробили правила публічного виступу, навчившись виступати без страху. Обмінялися досвідом підтримки добрих стосунків з різними цільовими групами громади. Кожен з учасників підготував план роботи з комунікування із громадою та підготує презентацію громади для потенційних партнерів й інвесторів.

В ході навчань Руслан Краплич ділився досвідом організації прес-конференцій, написання прес-релізів, доцільності прес-турів, VIP-ініціацій і загальних правил спілкування з журналістами і творення інформаційних приводів.

Протягом червня-серпня 2017 року за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» Р. Крапличем та Фундацією Острозьких було проведено 4 курси з комунікації для представників ОТГ з Полтавської, Сумської, Черкаської , Харківської областей, надано учасникам додаткові он-лайн консультації, які допомагають більш професійно діяти місцевому самоврядуванню сільських та міських об’єднаних громад.

You must be logged in to post a comment Login