Ще один впевнений крок для підвищення прозорості ЖКГ у м. Луцьку

Filed under Новини

original-a10283aced9e58a20af35deccb59de6cВиконавчий комітет Луцької міської ради підтримав проект рішення, що напрацьований робочою групою проекту «Забезпечення прозорості та нового рівня взаємодії і відкритості у відносинах  між споживачами та надавачами житлово-комунальних послуг», що фінансується Міжнародним фондом «Відродження».

Відтак прийняте рішення «Про інформування споживачів про плани проведення поточних та капітальних ремонтів житлового фонду м. Луцька» зобов’язує:

«1. …житлово-комунальні підприємства №№ 2, 3, 7, 11, Товариство „М.Ж.К.“ і Луцьку кооперативну житлово-експлуатаційну контору № 8 ЖБК надавати щокварталу в департамент житлово-комунального господарства міської ради інформацію про плани-графіки проведення поточних та капітальних ремонтів у житловому фонді м. Луцька згідно з формою, наведеною в додатку.

2. Департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.) щокварталу розміщувати вказану у пункті 1 інформацію на інформаційних стендах у під’їздах та/або біля будинків та на офіційному сайті Луцької».

Член виконкому Богдан Климчук, котрий вносив проект рішення на засідання виконкому на власній сторінці у соціальній мережі зазначив «попри супротив окремих директорів ЖКГ, був проголосований внесений мною проект рішення, щодо інформування лучан про планові ремонтні роботи ЖЕКами…». В даному випадку залишається надіятись, що супротив прийняття рішення не переросте у супротив його виконання.

Наразі ми переконані, що після маленьких проте впевнених кроків завжди наступають великі зміни. Саме тому це не остання ініціатива робочої групи проекту, спрямована на підвищення прозорості житлово-комунального господарства у м. Луцьку.

Прес-служба Асоціації

підтримки та розвитку ОСББ та ОСН

Тел.: (095)6454655

(0332) 200032

e-mail: press.asossiation.osbb@gmail.com

You must be logged in to post a comment Login