Що сприяє фінансовій автономії загальноосвітніх шкіл Павловграда?

Filed under Новини, Статті

пласт120 грудня 2017 року у м. Павловград Дніпропетровської області на базі Школи №4, на запрошення директорки цієї школи, депутатки Павловградської міської ради пані Лариси Кравченко, за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс з основ фандрейингу й ефективних переговорів для 22 директорів шкіл, представників управління освіти Павловградського міськвиконкому та профспілкового комітету освітян за підтримки МПЗ (відділення корпорації ЮЖМАШ) та ДЕТЕК.

У місті Павловград вже 7 загальноосвітніх шкіл стали автономними, перешли на власну систему господарювання та самостійного ведення бухгалтерії, в тому числі з повноваженнями самостійно використовувати власний бюджет, що надається в рамках коштів виділених на систему освіти.

В ході занять учасники визначили джерела додаткових доходів і шляхи залучення ресурсів з місцевих і зовнішніх джерел, ознайомилися з системою дій, які приведуть автономну школу до фінансової життєздатності, по практикували у застосування стилів переговорів, які забезпечать позитивні результати.

Додатково Р. Краплич та Фундація Острозьких підтвердили готовність до надання додаткових консультацій та проведення додаткових навчань в рамках програми Академія фандрейзингу, презентаційні матеріали якої отримав кожен з учасників курсу.

Відгук Директора школи №4 м. Павловграда пані Лариси Кравченко:

У середу, 20 січня, у Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 пройшов міський семінар-практикум для директорів шкіл міста на тему: «Управлінська складова директора навчального закладу в умовах нової української школи». Семінар відвідали: завідувач  КЗ ” Павлоградського міського науково-методичного кабінету” Синьогіна Т.Ф.,   методисти,   директори  шкіл міста.

Основна частина семінару була присвячена питанню «Як залучити ресурси для школи та ефективні переговори», яка проходила у вигляді тренінгу під керівництвом Руслана Краплича, співзасновника і тренера Академії файндрейзінгу, консультанта з розвитку та соціального підприємництва Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Дякуємо Руслану за дуже цікавий і пізнавальний тренінг! А головне – практичний до застосування. Матеріали підібрані доцільно і дають можливість краще розуміти себе та оточуючих, мотивують  вдосконалюватися  далі . Тренінг був цікавий, корисний, необхідний, а вся інфомрація, отримана на тренінгу є вкрай важливою.

Учасники тренінгу щиро  вдячні Вам  за отриманий досвід. 

You must be logged in to post a comment Login