Що зробить проекти досконалими?

Filed under Новини

шепетівкаЗ 03 по 28 лютого 2017 року Руслан Краплич, з використанням методи та досвіду Фундації Острозьких, за підтримки ІСАР-Єднання, проводить 5-раундовий практичний курс підготовки проектів та співпраці з донорами для 20 співробітників та волонтерів благодійного фонду «Зміцнення громад» в м. Шепетівка, Хмельницької області.

В ході занять, які проходять з інтервалом у 3-7 діб, та виконання проміжних домашніх завдань, учасники готують: презентацію організації для донорів і програм міжнародної технічної допомоги; описують проблеми громад Хмельниччини, визначаючи причинно-наслідкові зв’язки та посилаючись на достовірні джерела інформації про об’єми проблем і їх впливу на групи зацікавлених сторін і бенефіціантів; ставлять мету і завдання проектів; планують дії із застосуванням сучасних методик й інновацій; визначають систему моніторингу й оцінки проміжних і кінцевих результатів («Продуктів, Наслідків та Впливу») проектів; ефективно планують бюджет та залучення партнерів до виконання проектів. А також виробляють власну систему роботи з донорами, що передбачає взаємодію до створення, підготовку,ефективну реалізацію та подальший супровід проекту по завершенню фінансування, щоб забезпечити власну організаційну, полісі та фінансову життєздатність.шепетівка1

Застосовані методики та підходи до виконання домашніх завдань з підготовки проектів і співпраці з донорами дозволять створити і реалізувати досконалі проекти, виконання яких є важливим для малих міст, сіл й об’єднаних територіальних громад Хмельниччини.

Для Фундації Острозьких є вадливою подальша співпраця з БФ «Зміцнення громад», оскільки понад 7 років тому саме Фундація Острозьких надала лідеру цієї організації Тетяні Василик перші консультації щодо старт-ап і сталого розвитку благодійного фонду.

Тепер можна сміливо констатувати, що достойні учні в багатьох речах перевершують своїх вчителів і можуть бути достойними партнерами у питаннях економічного та соціального розвитку сільських громад і територій.

You must be logged in to post a comment Login