Секрети працевлаштування

Filed under Новини

1 липня 2011 року в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка відбувся семінар «Проблеми регулювання зайнятості та безробіття на регіональному ринку праці», який проведено в рамках проекту «Інформаційно-консультаційний центр з питань працевлаштування як засіб вирішення конкурентоспроможності молоді на ринку праці Кіровоградщини» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Знайти роботу в сучасних умовах справа непроста. Якщо людина з досвідом, практичними навичками та хорошими рекомендаціями з попередньої роботи має хоч якісь надії на працевлаштування, то для молодого і недосвідченого спеціаліста, який тільки-но закінчив навчання, такі шанси знижуються до нуля.

Роботодавця цікавить у першу чергу не оцінки в дипломі, а що вміє робити молода людина. Проблема працевлаштування на ринку праці Кіровоградщини – основна тема обговорення.

Основними темами виступів стали:

– працевлаштування учнівської та студент молоді;

– правовий аспект влаштування, соціальні гарантії;

– працевлаштування молоді з обмеженими властивостями;

– працевлаштування молоді за кордоном та волонтерська діяльність.

Учасниками семінару стали представники: управління освіти і науки, управління в справах сім`ї та молоді, головного управління юстиції, обласного та міського центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, та інші представники громадських організацій, культури та закладів освіти. Волонтери центру з питань працевлаштування молоді громадської організації ТІМО «Відкриті двері» презентували учасникам діяльність Центру, поділилися своїми проблемами, та надбаннями і на конкретних прикладах показали чим сьогодні ГО може допомогти молоді.

Контакти: ТІМО «Відкриті двері», Полякова Олена, 095 474 75 88, e-mail: timo_od@mail.ru.

You must be logged in to post a comment Login