Висвітлення сільського життя у ЗМІ

Filed under Новини

Екопоселенці хутора Буда

Журналісти, в тому числі громадські, автори блогів навчалися об’єктивно висвітлювати життя на селі під час Другої медіа-школи, проведеної Ресурсним центром АНГО, м. Черкаси.

18-20 липня під час медіа-школи та прес-туру, організованого в рамках школи, журналісти навчалися особливостям написання статей з сільської тематики. Під час практичних завдань підготували матеріали про культурне життя, про закриття шкіл, фермерство та зелений туризм.

На третій день школи учасники в рамках прес-туру ознайомилися із такими об’єктами як селище-привід Орбіта, яблуневі сади та холодильний цех ТОВ «Маїс», дізналися про життя екопоселенців на хуторі Буда, у с. Медведівка познайомилися із історією Чигиринщини у місцевому музеї.

Участь у медіа-школі та прес-турі також взяла Марія Калашнік, редактор інформаційного бюлетеню для громадських активістів «НДО-Інформ». Тож у наступному номері «НДО-Інформ» читайте інтерв’ю із Ігорем Чекаленко, сільським головою с. Хацьки, Черкаської області, а також із Наталією Соколенко, відомим телерепортером та медіа-експертом, учасницею журналістського руху «Стоп цензурі!».

Навчання проводилися за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США.

You must be logged in to post a comment Login