Семаргл відриває від землі чернігівську молодь *

Filed under Історії успіху

Ви спитаєте хто ми такі і що ми робимо?  Ми креативна, цілеспрямована молодь, майбутнє спортивного життя м. Чернігова, теперішнє активне дозвілля жителів нашого міста – ми молодіжна  громадська організація “Чернігівський молодіжний клуб екстремального відпочинку “Семаргл”.

Клуб екстремального відпочинку виник зі звичайної міської квест-команди. Четверо однодумців вирішили, що в їх місті не вистачає цікавих та активних видів проведення дозвілля та спробували себе в якості організаторів.

Одне було зрозуміло точно, що починати треба з того, що знаєш, тому був написаний сценарій першої рольової квест-гри. Гру було проведено на свято Хеловін у 2009 році. Темою гри була легенда про Чернігівського вампіра графа Дуніна – Барковського. Учасники оцінили гру й з нетерпінням чекали продовження, адже маса сюрпризів, майстерна акторська гра, цікаві історичні факти власного міста та бадьорий спортивний старт підкорили серця не тільки учасників, а й широкі маси глядачів.  Організаторам більше нічого не лишилося, крім того, як сісти й розробити наступний сценарій дводенної квест-гри, присвяченій трагедії на ЧАЕС “Сталкер”. Мета гри – не тільки бадьоро провести вихідні, а й не залишити байдужими молодь до страшної трагедії, яка сталася 25 років тому.

На цьому етапі нам стало зрозуміло, що ми вже маємо свою цільову аудиторію, яка очікує від нас абсолютно нових ідей. Однією з таких ідей був авто-квест “Тіньова змова”.

Семаргл сприяє популяризації здорового способу життя за допомогою креативних та нестандартних спортивних розваг.  Оскільки, серед нас була людина, яка розуміється на альпінізмі, то за власний кошт було закуплено альпіністське та туристичне спорядження, за допомогою якого ми отримали змогу проводити наступні заходи:

– «Екстрім вікенди» (розваги на відкритому повітрі з використанням альпіністського спорядження);

– «Дюльфер» (спуски по мотузці з будь-якої висоти);

– «Роуп джампінг» ( стрибки з висоти на мотузці – для цього використовується місцевий пішохідний міст висотою 25 м);

– «Троллей» (крутонаклонна переправа);

– «Тролейбус» (стрибок на вусах з дерева на висоті більше 15 метрів);

– «Слек лайн» (прогулянка по стропі);

– навчальний курс з основ екстремального туризму та користування альпіністським спорядженням.

Наш клуб дбає не тільки про розвиток спорту, а й бере активну участь у міських тренінгах, дбає про розвиток партнерства з молодіжними організаціями. Члени клубу отримали практичні навички по таких програмах як «Молодіжне лідерство», «Створення ініціативних груп та молодіжних громадських організацій», «Організація змістовного дозвілля молоді» і т. д. Організатором семінарів була МГО ЦПМ «Апельсин». Так почалася плідна співпраця двох організацій. На базі клубу «Альтернативний 38-й», який утримує «Апельсин» проводяться збори та тренування клубу «Семаргл», готуємо походи (піші, велосипедні, водні), турніри з пейнтболу, страйкболу, екстремальні розваги з використанням альпіністського спорядження.

11-13 листопада на першому Всеукраїнському фестивалі «Фабрика майбутнього» була представлена діяльність клубу, учасники щедро ділилися досвідом та враженням проведених заходів.

На сьогоднішній день клуб екстремального відпочинку «Семаргл» є офіційно зареєстрованою міською молодіжною громадською організацією.

Клуб “ Семаргл” надає послуги по організації та проведенню:

– корпоративних заходів;

– квест ігр ( групових, індивідуальних, вітальних);

– тренінгів (на виживання, робота з мотузками);

– організація турнірів та ігор ( лазертаг, пейнтбол, страйкбол);

– організація походів ( піших, вело, водних);

– верхолазні роботи;

– фотосесій та портфоліо;

– страховка трюків;

– викуп нареченої.

І це ще далеко не всі послуги клубу.

Нашою ідеєю є пропаганда здорового та активного способу життя на власному прикладі, виховання патріотичного настрою молоді та любові до рідного міста.

Нашою метою є задоволення потреб городян у активному та екстремальному відпочинку. Також ми хочемо об‘єднати людей, які можуть, а головне хочуть щось робити для свого міста та людей, які в ньому живуть.

 

Олександр Михайлов – керівник молодіжної  громадської організації “Чернігівський молодіжний клуб екстремального відпочинку “Семаргл”. Він згуртував навколо себе соціально-активну молодь та став невід’ємною ланкою популяризації здорового способу життя. Вже через рік власним прикладом Олександр показав, що спорт це гідна альтернатива проведення вільного часу різних верств населення. Він сприяв спортивному розквіту, взаємодопомозі та значному моральному та соціальному розвитку  мікрорайону «Коти». «Бути першим  – це надихати людей навколо тебе, давати можливість відчути руку підтримки і пишатися тим, що ти українець!» – такі слова мають стати девізом по життю кожної людини, впевнений Олександр.

 

Коли ти вниз летиш – кричи!

Нехай тебе почують всі.

Нехай світанок посміхнеться

В очах твоїх.

Буденність серця відпусти

Відкрийся світу і лети.

Нехай з тобою будуть люди,

Чий подих б’ється в унісон з твоїм,

Чий тихий шепіт ллється криком

На радість рідним і чужим.

З тобою разом звернем гори,

Здіймемся у височінь Карпат,

Піднімем прапор український

З тобою разом – ти ж наш брат.

Разом з Семарглом підемо вперед,

Вперед в майбутнє перемоги

З девізом: «Підкорим світ і всі дороги».

 

Творчий доробок Олександра Михайлова і Мінко Крістіни

Наші контакти: 063-47-47-911 (Олександр)

http://vkontakte.ru/feed#/id133081635

http://vkontakte.ru/feed#/id19529815

* – “НДО-Інформ” №6(45), 2011

You must be logged in to post a comment Login