СЕМІНАР-ТРЕНІНГ Реалізація Закону України «Про громадські об’єднання»

Filed under Новини

Шановні керівники громадських організацій !

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі-тренінгу на тему «Реалізація Закону України «Про громадські об’єднання», що проводиться для громадських організацій 6 грудня 2012 року.

Організаторами виступають Державна реєстраційна служба України, Громадська рада при Укрдержреєстрі та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Семінар-тренінг організовано з метою надання методичної допомоги громадським організаціям у виконанні Закону України «Про громадські об’єднання».

На семінарі-тренінгу будуть розглянуті, зокрема, такі теми:

– Нові підходи у реалізації права на свободу об’єднання у громадські організації та громадські спілки. Утворення громадського об’єднання;

– Реєстрація та повідомлення про утворення громадського об’єднання;

– Повідомлення про зміни керівних органів, статуту, місцезнаходження громадського об’єднання, припинення громадського об’єднання;

– Правова допомога громадським організаціям та їх спілкам у виконанні прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про громадські об`єднання”.

 

УМОВИ  УЧАСТІ  У  СЕМІНАРІ-ТРЕНІНГУ:

Місце проведення: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 1. Адміністративна будівля Управління МВС України в Кіровоградській області.

Витрати на проїзд та харчування учасників оплачуються організаторами. Оплата проїзду здійснюється по приїзду.

Заявку на участь у семінарі-тренінгу необхідно надіслати до 1 грудня 2012 року організаторам на електронні адреси: alena_breus@ukr.net, legalizacia@mail.ru, Kateryna.Rogovska@osce.org тел.факс: (044) 233-64-92, тел. для довідок:   (044)-233-64-95 (Андрій Когут, Наталія Машталяр).

 

Запрошення 6.12.12

You must be logged in to post a comment Login