Семінар «Як розуміло писати про медичну реформу»

Filed under Новини

7-8 червня у Львові відбудеться семінар «Як розуміло писати про медичну реформу». Захід організований Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна в Україні за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

Під час заходу експерти та медіатренери навчать журналістів відповідальному висвітленню медичної тематики у медіа. Обговорять питання системи охорони здоров’я України не тільки станом на сьогодні, а і за попередні 26 років незалежності. Які ключові позиції мають учасники реформи,  її союзники та противники. Право на таємницю історії хвороби та які взагалі причини невдач реформування медичної галузі. Всі ці та інші теми будуть порушені під час семінару. Реєструйтеся та висвітлюйте медичну реформу в журналістських матеріалах правильно!

Анкету можна заповнити тут https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKtUx5ZfZRMdM93ciP07gDu2ZSLoNb1Auy6Bj8NDIz5URVrA/viewform

Інформацію щодо участі очікуйте за тиждень до дати проведення тренінгу.

Участь у семінарі є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Gefördert durсh die Bundesrepublik Deutschland
За підтримки Федеративної Республіки Німеччина

You must be logged in to post a comment Login