“Серце в долоньках” дарує своє тепло

Filed under Новини

На День Святого Миколая волонтери Молодіжної ініціативи “Серце в долоньках” за традицією відвідали дітей у дитячому психіатричному відділенні №11 в м. Києві. Волонтери провели урок малювання з дітьми та роздали подарунки до свята.

Відгуки волонтера Галини Приходько:

“Так, це банальне печиво – але це найкращий подарунок за сьогодні в День Святого Миколая! Це подарунок хлопчика з дитячого відділення псих. лікарні на Фрунзе, куди ми з МІ “Серце в долоньках” сьогодні ходили малювати, спілкуватися і вітати зі святом солодощами та іграшками. Прояв довіри і прийняття дітьми. 
Це було чудово, хоч і складно. Ми скільки понамальовували з ними малюнків, просто поговорили, послухали, позапитували (взагалі дітей мало питають), подарували подарунки на свято. Ми планували побути там трішки, а провели десь близько 3-х годин з дітками) Ви й не уявляєте як то здорово коли вони хоч і поводяться по своєму, не слухають часто, деякі коли підходиш до них одразу стають в позу нападу з кулаками (мені було перепало навіть), але потім обіймають, цілують в щічку, хочуть фотографуватися, наставити тобі рожок і побільше обійняти на фото, і поперемінно запитують “а ви до нас ще прийдете?”.
Це найцінніші подарунки які можуть бути. І це було справжнім святом Святого Миколая!
А ще, потім ми йшли і роздали цукерки перехожим, які чемно поводилися протягом всього року (виявляється багатьом це слово було не знайоме)) – парочці дорослих, охоронниці, донькі з мамою та сину з татом-іменинником), водію тролейбуса”.

You must be logged in to post a comment Login