Сільські громади Дворічанського району підвищили правову обізнаність

Filed under Новини

30 березня 2012 року у приміщенні бібліотеки у селищі Дворічна відбувся семінар на тему: «Профілактика порушень прав сільських мешканців Дворічанського району».

У заході взяли участь голова Дворічанської районної ради, представники всіх сільських рад Дворічанського району, з них 12  громад особисто представляли сільські голови.

Захід відбувся в рамках проекту «Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району», що втілює Громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники семінару обговорили актуальні земельні питання. Найбільший інтерес у сільських голів викликали наступні питання: порядок надання рішення про надання дозволу на виготовлення технічної документації на виділення земельної ділянки під будівництво; нововведення, що стосуються подвійної реєстрації нерухомого майна при купівлі-продажу; повноваження сільських рад у посвідченні довіреностей громадян; порядок визначення спадщини відумерлою.

Протягом семінару правові консультації надавав юрист проекту Роман Радьков.

Всі учасники отримали роздаткові матеріали – збірник юридичних роз’яснень, що стосуються трудових прав, прав власності, прав на започаткування власної справи,  прав на державну підтримку родин з дітьми.

Під час семінару виступила Галина Григорівна Турбаба – голова Дворічанської районної ради. Вона закликала присутніх до співпраці у справі підвищення правової обізнаності громади Дворічанського району.

Сільські голови висловлювали подяку за роботу Центру правової інформації, говорили про те, що, зважаючи на велику кількість правових колізій та правову необізнаність сільського населення Дворічанського району, діяльність Центру є потрібною.

Джерело: http://www.dvorich.info/

You must be logged in to post a comment Login