Першу партію батарейок зібрано у смт. Смоліно Кіровоградської області

Filed under Новини

Фото – Леонід Жовтило

До ініціаторів акції по збору батарейок у Маловисківському районі Кіровоградської області надійшла перша партія із смт. Смоліно. Близько 20 кг відпрацьованих елементів живлення будуть незабаром передані на завод з утилізації у Львові. Акція відбувається в рамках масштабного проекту “Наше місто – Мала Виска. Наше місто – чистий дім”. 

Нагадаємо, що пункт прийому відпрацьованих батарейок може організувати кожен небайдужий громадянин. Для цього необхідно поставити контейнер для збору і відсилати батарейки на завод у Львові. Усю детальну інформацію можна дізнатися зв’язавши безпосередньо із Інноваційним центром Державного підприємства “Аргентум”.

Нагадаємо, що із 20 серпня по 20 вересня в Кіровоградській області триватиме конкурс на найкращий діючий контейнер для відпрацьованих батарейок. Основний критерій оцінки – яскравість та здатність привернути увагу.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати листа з фото встановленого контейнера, зроблене на місці безпосереднього його розміщення. У листі також необхідно вказати адресу та назву установи, де розміщений контейнер, П.І.Б. контактної особи, номер телефону та електронну почту.

Фото приймаються на електронну адресу: konkurs.kirovograd@gmail.com

 

You must be logged in to post a comment Login