Спільнотою – до безпеки на дорогах!

Filed under Новини

Центр «Доброчин» провів акцію «Стань помітним в темряві!», мета якої полягала в розповсюдженні світлоповертаючих знаків та інформації як їх носити. Захід проходив 20 листопада 2011 року в одному із найбільш людних торгових центрів Чернігова –  «ЕПІЦЕНТР».

Під час розповсюдження та спілкуванням з людьми, волонтери Центру «Доброчин» презентували принципи роботи флікера, його властивості та можливості. Кожна людина отримала “Інформаційний пакет” у якому знаходяться інформаційні плакати, буклети, інструкції – як носити флікер та самі флікери. Було розповсюджено більше 300 світлоповертаючих знаків та просвітницьких брошур.

Більшість людей знали про існування флікерів з прикладу наших сусідів – білорусів і росіян і здивувались їх появленню в Чернігові. Вони були задоволені, що і в Україні починають турбуватися про пішоходів, а Чернігів і Чернігівська область є пілотним містом. Особлива увага – дітям, які наразі повертаються зі шкіл додому вже в сутінках.

Висловлюємо подяку за сприяння у проведенні акції:

  • Директору гіпермаркету «ЕпіЦентр» – Санковському Ігорю
  • волонтерам: Французу Олексію, Кравцовій Лілії, Губській Вікторії
  • співробітникам Центр «Доброчин»:  Максименко Наталії, Підгорному Дмитру

До акції долучились співробітники Управління ДАІ УМВС України в Чернігівській області. 

Згідно п. 4.4. Правил дорожнього руху України передбачено, що у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

 

 

Олександр Підгорний

Центр “Доброчин”

тел./факс (0462) 67-71-81

dobrochyn@cn.relc.com

www.dobrochyn.org.ua

 

You must be logged in to post a comment Login