Спільнотою – до безпеки на дорогах!

Filed under Новини

Про спільну діяльність, спрямовану на зниження травматизму та смертельних  випадків  на дорогах Чернігівщини, йшлося під час прес-конференції  «Безпека на дорозі починається з кожного», яка пройшла 26 листопада 2012 року а прес-клубі «Чиста політика».

Сьогодні безпека дорожнього руху в Україні потребує додаткової уваги. За 10 місяців 2012 року на території Чернігівської області скоєно 516 дорожньо-транспортні пригод, в яких 120 осіб загинуло та 616 осіб отримали тілесні ушкодження.  Олена Царюк, начальник відділу УДАІ в Чернігівській області, назвала основні причини автопригод з постраждалими серед яких «…перевищення безпечної швидкості руху, а також порушення правил маневрування, керування транспортним засобом у нетверезому стані, порушення правил проїзду перехресть, тощо».

Про заходи та результати проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху розповів Олександр Моторний, заступник начальника УДАІ в Чернігівській області. Він підкреслив важливість профілактичних заходів у запобіганні саме дитячого травматизму на автошляхах. Активна просвітницька робота щодо необхідності виділення себе в процесі дорожнього руху в темну пору доби з залученням громадської організації «Центр Доброчин» проводилась в навчальних закладах, що розташовані в населених пунктах на автодорозі державного значення «Київ – Чернігів – Нові Яриловичі» і де населення систематично рухається через автодорогу. Учні та педагогічні колективи отримали необхідний для безпеки пішоходів світлоповертаючий  знак – „флікер”.

Присутнім журналістам були представлені відео та радіо ролики, які пропагують носіння світлоповертаючих знаків. Олександр Підгорний, керівник «Чернігівського Центру Прав Людини», розповів про досвід інших країн, які вже досягли певного позитивного успіху у скороченні кількості автопригод і загибелі пішоходів. Бути видимим на дорозі в сутінках і є однією з умов безпеки пішохода. Наталія Дрозд, керівник «Центру Доброчин» зауважила, що сьогодні «…безпека дітей  в наших руках та в нашому спільному бажанні зробити їх життя по можливості безпечним, радісним та щасливим».

На завершення Олександр Моторний висловив подяку та вручив грамоти за сприяння і підтримку у проведенні акцій на Чернігівщині громадянам, які мають активну громадянську позицію та відчувають соціальну відповідальність, а саме:

–        Павло Дворський, директор  ТОВ «Медіашторм»

–        Олег Єкимов, директор ПАТ «Метек»

–        Олександр Гула, приватна особа

–        Ігор Санковський, директор ТОВ «Епіцентр», м. Чернігів

–        Наталія Максименко, Центр «Доброчин».

 

You must be logged in to post a comment Login