Спільними зусиллями – до безпечної громади

Filed under Новини

10 лютого 2012 року  ГО «Жіночі ініціативи» , в рамках проекту «Посилення  правових можливостей громадян Пирятинського району»,що здійснюється за фінансової підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження»  проведений семінар «Центр Порозуміння в громаді –інноваційний підхід для підвищення рівня безпеки та правових  можливостей мешканців територіальних громад»

Основна мета семінару: познайомити представників громадських організацій , юристів,що працюють на території  сільських рад,  активних жителів сіл з новими інноваційними формами роботи в громаді , що сприятимуть підвищенню правової захищеності населення.

Під час семінару обговорювали такі питання:

1.Як налагодити  соціальні  зв‘язки  в громадах?

2.Застосування  альтернативних методів розв‘язання правових спорів, зокрема, медіації, примирення тощо, що сприяє більш ефективному розв‘язанню правових конфліктів в громадах;

3.Центри порозуміння в громаді структури, які допомагають вирішувати конфліктні ситуації в громаді, зміцнюють її, сприяють підвищенню рівня безпеки

 У семінарі взяли участь громадські активісти, представники громадських організацій, вчителі, юристи із трьох сільських рад: Великокручанської , Сасанівської та Новомартиновицької

По закінченню семінару було визначено дату проведення навчального чотириденного тренінгу «Базові навички  координатора  Центру відновних практик у громаді» (23-26 лютого 2012 року), що пройде у м. Пиряти на  базі Центру громадської активності (вул. Леніна, 59, 2 поверх РБК), який передуватиме створенню осередків Центру порозуміння в громаді в селищних радах району.

Подібний семінар планується провести найближчим часом для представників ще  трьох селищних рад, після якого буде відібрано 15 учасників тренінгу.

***

Програма “Верховенство права”  Міжнародного фонду «Відролження» підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях. Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

Ірина Таран , голова

ГО «Жіночі ініціативи», керівник проекту

«Посилення  правових можливостей громадян Пирятинського району

(050 0157747). mediator_pyriatyn@i.ua

You must be logged in to post a comment Login