Стартує третій етап навчання “Школи громадської участі-3”

15252753_1390078617703213_8281512716028535029_oДругий рік проекту “Школа громадської участі-3”* відкриває перед його учасниками ще більше нових можливостей. Адже ще мить і ось вже з 7 по 9 травня 2017 року в м. Львів-Брюховичі буде проведено третій етап навчання в рамках Школи, який складатиметься з трьох тренінгових модулів.

Дві групи учасників проекту оволодіють інструментарієм написання проектних заявок, дізнаються про особливості ефективної реалізації проектів та здобудуть практичні навички того, як залучити громаду до участі в проектах.

До тренерського складу на даному етапі долучилися кваліфіковані тренери громадського сектору України, які пройшли шлях від теорії до практики і знають усі тонкощі проектної майстерності.

Тренінговий модуль «Підготовка проектної заявки для отримання гранту» проведе Андрій Круп’як (ГО “Товариство Лева” м. Львів). Кожна група отримає інтенсив знань, корисної інформації та практичних порад від Андрія, який має багаторічний досвід проектної діяльності.

Проведений Інститутом соціокультурного менеджменту “Тренінг для тренерів” на початку 2016 року для випускників першої та другої “Школи громадської участі” вже як рік дає свої позитивні результати, адже його учасники, оволодівши методикою ТОТ, проводять у своїх громадах багато тренінгів, виступають со-тренерами та створюють власні тренінгові програми.

Тож, на даному етапі до тренерської команди долучаться три випускниці “Тренінгу для тренерів” та “Школи громадської участі” – Олена Кочанова, Наталія Литвинова та Ольга Усач.

Олена Кочанова (ГО “Персона”, м. Павлоград Дніпропетровська обл.) проведе для учасників “Школи громадської участі — 3” тренінговий модуль «Створення альтернативних освітніх проектів для розвитку місцевої громади». Наталія Литвинова (Міжнародний благодійний фонд “Злагода”, м. Горішні Плавні Полтавська обл.) та Ольга Усач (ГО “Іванівська веселка”, с. Іванівка, Новоукраїнський р-н Кіровоградської обл.) проведуть спільно розроблений тренінговий модуль «Залучення громади до проектної діяльності».

Отже, третій етап обіцяє багато цікавого та корисного. З моменту його початку слідкуйте за оновленнями в групі “Центри місцевої активності України” та на сторінці ІСКМ у мережі Фейсбук, а також на сайтах http://www.lacenter.org.ua/, http://www.lac.org.ua/.

*Проект “Школа громадської участі-3” реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ) за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта.

 

You must be logged in to post a comment Login