Студії для молодих художників

Filed under Новини

25 лютого розпочне роботу перша київська резиденція для молодих художників і художниць KYIV AIR 2013, ініційована Kadygrob & Taylor art projects. Програма дає можливість українським автор(к)ам отримати системні знання та розвинути свої практичні навички в царині актуального мистецтва.

Із лютого до вересня група з 8 художників і художниць буде вивчати теорію й опановувати різні художні практики в спеціально обладнаній студії в Києві, працюючи з запрошеними експерт(к)ами в царині сучасного мистецтва. Завершальним етапом резиденції стане виставка.
Володимир Кадигроб, організатор проекту й засновник Kadygrob & Taylor art projects, основним завданням резиденції вважає пошук актуальних форм підтримки й навчання молодих художників і художниць. За словами кураторки теоретичної програми Ольги Балашової, програма резиденції розроблена на принципах діалогу, і визначальними є не досконалість техніки і майстерність художника, а критичний погляд, гнучкість мислення, вміння аналізувати та розуміти навколишній простір.
Заявки на участь у резиденції можна подати до 4 лютого 2013 року. Взяти участь у програмі можуть художниці й художники віком до 35 років. Участь у резиденції є безкоштовною.
Детальніша інформація на сайті Kyiv AIR. Artist-in-residence.

You must be logged in to post a comment Login