Study Tours to Poland осiнь 2015

Filed under Новини

БезымянныйФонд „Боруссiя”, Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, Польсько-Американський Фонд Свободи запрошують активних студентів з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації (Калінінградська область, Ленінградська область та місто Санкт-Петербург, Новгородская область) на кiльканадцятиденнi навчальні візити в Польщі.
ЩО ТАКЕ STP?
Це не туристична поїздка, не перерва у навчанні – це 12 днів інтенсивної праці, але зовсім іншої, ніж у студентському повсякденні. Програма візиту досить насичена і має допомогти учасникам отримати новий досвід, знання та навички. Небагато часу залишається на відпочинок. Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим. А ще можливість будувати спільні плани та мріяти про майбутнє. Чекаємо на відкритих, готових до співпраці молодих людей, що шукають нових приятелів та пригоди! Запрошуємо активних, змотивованих та цікавих оточуючого світу студентів до участі у Study Tours to Poland!
Під час насиченої програми перебування у Польщі, яка триватиме кільканадцять днів, здійснюваної польськими неурядовими організаціями, учасники матимуть можливість познайомитися з університетським середовищем, роботою мicцевого самоуправління, ЗМI та неурядовими організаціями, зустрітися з лідерами громадського життя Польщі, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах.
ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP
У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:
I. Віком 18 – 21 років (народжені 1 січня 1994 – 30 червня 1997 року)
II. Які є громадянами Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації
III. Які навчаються у Білорусі, Молдові, Україні та Російській Федерації (у Калінінградській, Новгородській, Ленінградській областях та місті Санкт-Петербург)
IV. Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 31 березня 2016)
V. Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland
Що забезпечується у рамках програми Study Tours to Poland?
-проживання та харчування у Польщі;
-часткова компенсація витрат на проїзд;
-програмні витрати.
Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!
Заявки від кандидатів приймаються до 13 липня 2015.
Заявка на участь у Програмі виповнюється онлайн:
http://www.studytours.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=61&lang=uk
WWW.STUDYTOURS.PL

You must be logged in to post a comment Login