Створюємо умови для майбутніх спортивних чемпіонів

Filed under Новини

maidanchukПирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 відкрилася  9 листопада 1956 року, а в 1971 році працює в новому приміщенні.Дана школа завжди була першою за впровадженням різноманітних інновацій. Так в 60-тих роках вона започаткувала в районі навчання за кабінетною системою, відкрила перший в районі шкільний музей. У 70-тих навчальний заклад стає першим і єдиним у області опорним щодо використання меблів, технічних засобів навчання, започаткував навчання дітей 6-річного віку та групи продовженого дня. 80-ті роки принесли нові зміни.  Був збудований єдиний у районі закритий 25 метровий тир, у якому відбувалися всі районні змагання і тренування зі стрільби. У цей час відкривається один із найкращих в області шкільний стадіон із круговою біговою доріжкою, баскетбольним, волейбольним і легкоатлетичним майданчиком. Важливим етапом розвитку та оздоровлення дітей стало відкриття першого в районі спортивного класу.

З 2005 року Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст.. №6 працює за комплексно-цільовою програмою «Назустріч здоров’ю», мета якої вдосконалити та зміцнити фізичне, духовне та психічне здоров’я дітей шляхом комплексного розв’язання педагогічних, соціальних та медичних завдань із урахуванням індивідуальних особливостей дитини в різні вікові періоди.

На жаль, за всі роки існування спортивних секцій в школі так і не

були створені належні умови для тренування дітей. Тому директор Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6  Василенко М.В.(учасник ШОУ-3) запропонував звернутися до міської ради з проханням облаштувати спортивний майданчик, а саме: обладнати футбольне поле штучним покриттям, що дасть змогу якісно та системно розвивати футбольний рух на Пирятинщині.

 

Примітка: На Пирятинщині активно розвивають фізичні навички дітлахів  учителі фізкультури та тренери ДЮСШ. Вже 28 років в ДЮСШ існує відділ футболу, який працює на базі нашої школи. За ці роки тренер Ліпчанський С.І. підготував багатьох футболістів, які захищали  честь не тільки школи, а й області та України. Це Курочка Руслан та Кірпіченко Роман – чемпіони України з футзалу. Новоселецький Святослав став бронзовим призером чемпіонату України у складікоманди «Полтавська молодь», нині гравець дублюючого складу  «Ворскли» м. Полтава. Чалий Павло, Липа Олександр, Гузь Олег, Ніколаєв Юрій, Шевченко Олександр, Криленко Олександр – чемпіони Полтавської області по футболу серед юнаків у різні роки.

Пропозицію щодо облаштування футбольного поля штучним покриттям  підтримали батьки та мешканці нашого мікрорайону. Було зібрано більше  370 підписів і рішенням восьмої сесії сьомого скликання міської ради прийнято Рішення про виділення коштів на будівництво спортивного майданчика в сумі 500 тисяч гривень. Його побудують до початку нового 2016-2017 навчального року.

Територія школи знаходиться на околиці міста. На цьому спортивному майданчику займаються спортом дуже багато пирятинців, які проживають у мікрорайоні школи.  Молодь та люди старшого віку мають можливість займатися спортом на стадіоні школи, бо це єдине в даному районі облаштоване місце.

Дана ініціатива дала поштовх для нових проектів,  нових ідей. Вже за підтримки Пирятинської  ГО «Пирятинська районна організація учасників АТО «Учасників бойових дій» ведуться перемовини  про відновлення тиру за кошти батьків, місцевих органів самоврядування та коштів громадських організацій. Це дасть можливість дітям оволодіти навичками стрільби  з стрілецької зброї та проводити захоплюючі районні, обласні змагання.

jurenkoЖуренко Наталія Олексіївна, займається громадською діяльністю з 2008 року в РГО «Жіночі ініціативи», бере участь у Школі громадської участі-3 (у ШОУ 1- брала участь голова РГО «Жіночі ініціативи», Ірина Таран).

Життєве кредо: «Краще запалити одну свічку, ніж проклинати темряву»

You must be logged in to post a comment Login