Теоретичні основи сталого місцевого розвитку, орієнтованого на громаду

Filed under Бібліотека

Місцевий розвиток за участі громади: монографія: у 2 т. – Суми: Університетська книга, 2013.

Том 1: Теоретичні основи сталого місцевого розвитку, орієнтованого на громаду/ [за заг. ред. Ю.М. Петрушенка], 2013. – 352 с.

У монографії викладено теоретичні та методологічні засади мотивації сталого розвитку, орієнтованого на громаду. Вона рекомендована для фахівців з управління соціально-економічним розвитком, державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, громадських діячів, викладачів, аспірантів, студентів економічних, управлінських та соціально-гуманітарних спеціальностей. Перший розділ «Концептуальні засади розвитку громади» було підготовлено фахівцями Інституту соціокультурного менеджменту, м. Кіровоград – Азаровою Т.В. та Абрамовим Л.К.

«Теоретичні основи сталого місцевого розвитку, орієнтованого на громаду»

Підготовку та видання матеріалів монографії здійснено за підтримки проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ”, який фінансується Європейським Союзом та спів фінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні. Думки, висновки та пропозиції, які містяться у цих матеріалах, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи ПРООН.

You must be logged in to post a comment Login