Тренінг «Анімація громадської діяльності»: конкурс завершено

Filed under Новини

Відбір учасників на тренінг «Анімація громадської діяльності» у рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» було завершено 8 серпня 2011 року.

Із 146 анкет, отриманих на електронну адресу Інституту соціокультурного менеджменту та факсом з 19 областей (АР Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська), які були надіслані протягом двох тижнів було відібрано 24 учасників із 14 областей (АР Крим, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська)

Нажаль, але велика кількість зацікавлених в цій темі та не байдужих не зможуть взяти участь у тренінгу. Це пов’язано з обмеженістю ресурсів, які є у нашої організації для реалізації цієї освітньої програми та великою кількістю анкет, що надійшли.

Хочемо підкреслити, що наша організація буде шукати можливість залучення додаткових ресурсів для проведення аналогічних заходів і надання підтримки організаціям, які хочуть отримати знання з цього напрямку, в тому числі ті, які з вищезазначених не отримали змоги прийняти участь у тренінгу.

Зокрема, зацікавлені можуть користуватися ресурсом «Історії успіху діяльності НДО у соціокультурній сфері» (www.lac.org.ua) та надсилати «Історії успіху» організацій за розробленими нами рекомендаціями, які можна завантажити тут Cases_IRF. Ці «Історії успіху» будуть розміщені як на сайті «Історії успіху діяльності НДО у соціокультурній сфері» (www.lac.org.ua), так і в брошурі «Історії успіху діяльності НДО у соціокультурній сфері», яка буде видана в рамках проекту та поширена серед тих організацій, які хочуть створити Центри місцевої активності на базі закладів культури та потребують практичних порад та прикладів.

В рамках проекту ІСКМ також буде проводитися Національна конференція з питань реформування закладів культури. Кількість учасників у ній буде більша ніж у тренінгу. Тому слідкуйте за нашими оголошеннями та беріть участь у інших конкурсах.

Хочемо повідомити , що нашими партнерами будуть також проводитися тренінги із адвокасі та фандрейзингу. Ці тренінги будуть проводитися відповідно Інститутом розвитку глобального суспільства, м. Київ (Веб-сайт: http://irgo.org.ua/, http://ngoadvocasi.se-ua.net/irgoinfo, Е-пошта: ngo_irgo@mail.ru) та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, м. Рівне (Веб-сайт: http://www.fundraising.org.ua/, Е-пошта: pbofrv@gmail.com).

За посиланням http://www.lac.org.ua/treninh-kampaniya-advokasi-plan-dij/ зможете знайти оголошення про черговий тренінг. За детальнішою  інформацією звертайтеся до організаторів. Також слідкуйте за оголошеннями в інтернеті.

 

 

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

You must be logged in to post a comment Login