Третя частина “Школи позитивних змін” у Дніпропетрівську

Filed under Новини

Спілкування є невід’ємною частиною нашого життя. Комунікаційний процес – це насправді дуже складна взаємодія і необхідно мати багато комунікативних навиків для того, щоб комунікація дійсно була ефективною. Саме це і намагалися визначити учасники ІІІ Школи позитивних змін у Дніпропетровську.

26-27 березня 2013 року учасники ІІІ Школи позитивних змін пройшли тренінг «Комунікація в громаді: налагодження взаємодії на основі спільних цінностей». Програма реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (м. Дніпропетровськ) за підтримки Національного Фонду Демократії.

На початку було визначено, яка це ефективна комунікація, як ми спілкуємось та які навики повинна мати людина для того, щоб в процесі комунікації було максимально досягнуто цілей та покращило стосунки між людьми. Існує декілька технік знайомств:

–       Цитування («Ви говорили….»)

–       Позитивна констатація (компліменти)

–       Інформування («Ви знаєте, що….»)

Також на тренінгу було розглянуто, чим відрізняються цінності від переконань, як регулювати емоційну напругу, як переконувати та багато іншого. Учасники отримали багато цікавої та корисної інформація, залишилось – застосовувати.

You must be logged in to post a comment Login