Центр громадської активності села Первомайське отримав техніку й апаратуру для активізації діяльності

Filed under Новини

Центру громадської активності с. Первомайське отримав комп’ютери, принтери, звукопідсилювальну та музичну апаратуру для активізації своєї діяльності. Ця подія відбулась в рамках проекту «Створення центру громадської активності на базі Будинку культури «Колос» с. Первомайське Донецької області», що реалізується ВАГО «Громадський парламент» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Закуплене обладнання дозволить активізувати діяльність місцевих творчих колективів та гуртків, які працюють в Центрі громадської активності.

 

Наступним кроком в рамках проекту стане створення опікунської ради Будинку культури та презентація благодійного проекту «Я – не один», який буде реалізовано в с. Первомайське, які планується презентувати громадськості наприкінці липня.

Мета проекту – надання підтримки активності громади та творчим колективам с. Первомайське Донецької області через створення центру громадської активності на базі Будинку культури «Колос.

Контакти: Лазарев Олександр, 0676563539, emailoffice@ngoua.org

* * *

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Джерело: Громадська платформа

You must be logged in to post a comment Login