Центр місцевої активності Ірпеня*

13423984_645615022257819_6998546650085130728_nНа базі закладів культури м. Ірпінь Київської області створено Центр місцевої активності, візитною карткою, якого стала новостворена сторінка в мережі https://www.FaceBook.com/TsentrMistsevoiAktyvnostiIrpenia.

Центр місцевої активності Ірпеня — установа культури, що має завданням не тільки надавати послуги у сфері «дозвілля», а й займається розвитком спільноти, залученням жителів міста до вирішення соціальних та інших проблем, що стоять як перед закладами культури, так і перед спільнотою. Ця робота відбувається із використанням кращих вітчизняних практик та польського досвіду.

Читати статтю ” Центр місцевої активності Ірпеня” у форматі лонгрід

DSC_0145Нова форма роботи відображена й в офіційних документах, що регламентують роботу установи, так начальником відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Євгенією Петрівною Антонюк підписано Положення «Про центр місцевої активності на базі закладів культури м. Ірпінь». Положення складається з шести основних розділів, які регулюють роботу Центру. В першому розділі описано основні засади діяльності Центру місцевої активності. Другий розділ містить основні завдання та функції Центру. Послуги, які надаються Центром місцевої активності наведено в третьому розділі. Організація діяльності Центру місцевої активності показана в четвертому розділі. Документація і участь в Центрі місцевої активності є в п’ятому розділі. В останній шостий розділ винесено контроль за діяльністю Центру місцевої активності (за цим посиланням можна ознайомитися із документами https://www.facebook.com/centrmiscevoiaktyvnostiirpenia/posts/645612828924705:0).

13406915_645597048926283_8819788905139147491_nВже є перші ініціативи від громади. Так, нещодавно надійшло звернення від громадської організації «Життя спочатку» щодо реалізації у вересні 2016 року у співпраці з Центром місцевої активності проекту «Я зможу», який буде спрямований на підтримку та захист прав жінки у суспільстві. У межах проекту заплановано такі напрямки роботи: організація та фінансова підтримка навчання для жінок, які не мали можливості отримати професію, проведення систематичних зустрічей, консультацій для жінок із залученням юристів, психологів, лікарів, також організація та проведення тренінгів для НУО з прав жінки із залученням спеціалістів, проведення дискусій, презентацій та організація семінарів, тренінгів для спеціалістів соціальних центрів, педагогів, робітників реабілітаційних центрів, релігійних установ, які також допомагають жінкам (за посиланням – новина про проект: http://imr.gov.ua/news/2719-startue-bezkoshtovnij-dvorichnij-proekt-ya-zmozhu)

Запрошую до співпраці усіх небайдужих, які прагнуть розвинути місто Ірпінь!

 

DSC_1092Матеріал підготував Андрій Витяганець – учасник проекту «Школа громадської участі-3», голова громадської організації «Життя спочатку», керівник Центру місцевої активності на базі закладів культури м. Ірпеня, Київська обл. Громадською діяльністю займається п’ять років.

Життєве кредо: «Життя спочатку – новий шанс»

Контактна інформація: gromadska.rada.irpenia@gmail.com

*“НДО-Інформ” №1, (52) 2016

You must be logged in to post a comment Login