Твоя ідея – твій успіх!

Filed under Новини

15 листопада для 56 молодих лідерів з різних куточків Миколаївської області, що зібрались у м. Вознесенську, відбувся унікальній захід – Молодіжний Форум «Думай! Мрій! Дій!». Форум проходив в форматі обговорення, широкоформатної  дискусії, пошуку нових ідей та шляхів їх реалізації. Сучасна молодь – креативна, ініціативна та має багато цікавих ідей. Але як зробити так, щоб твоя ідея стала реальністю? Це і намагалися з’ясувати учасники Форуму.

У ході Форуму було проведено презентацію у форматі ПечаКуча історій успіху 10 молодіжних проектів серед яких: проект «Цілі тисячоліття, як ми їх бачимо», в якому приймали участь учні нашого міста, які запропонували своє унікальне бачення кожної з 8 цілей тисячоліття, а роботи переможців були нанесені на стіни міського стадіону; проект «Лялькова терапія», основною темою якого стало спілкування з дітьми-інвалідами в міському реабілітаційному центрі та підготовка лялькових вистав силами  студентів  коледжу; проект «Від Міжнародного Дня добра до Міжнародного Дня толерантності» спрямований на виховання толерантного ставлення до людей різної національності; проект «Життя без сміття», учасники якого збирали відсортоване сміття (пластик та папір), а  переможці змагання отримали електронні бібліотеки та комп’ютерну техніку в свою школу. Також учасникам форуму був презентований досвід реалізації молодіжних проектів інших країн : проект «Техно вечірка в костьолі» (Германія http://vimeo.com/52216929 ) та «Машина моєї мрії» (Бельгіяhttp://www.mymachine.be/en/node/20 ).

В другій половині Форуму відбулося підведення підсумків роботи груп на тему «10 000 грн. для добробуту громади!». В пленарному засіданні прийняли участь народний депутат України Ю.І. Гержов, заступник міського голови Сербенюк Н.М., депутати міської ради Балабушка Т.М., Котенко М.П., Бальцер В.В., начальник управління освіти – Кисільова С.В. та  працівники виконавчих органів міської ради. Всі групи представили підсумки своєї роботи на плакатах, з малюнками, діаграмами, висновками. Кожна група визначила загальні проблеми міста, а також ту проблему, яку вони вважать найбільш цікавою  та яскравою і  можуть надати свої пропозиції щодо її вирішення. Найбільш актуальними для міста проблемами мешканці вважають: ремонт доріг, встановлення лавок для відпочинку в громадських місцях,  проведення освітлення, встановлення дитячих майданчиків, будівництво вело-доріжок, вільний доступ до Інтернету по всьому місту, реставрація пам’ятників, прибирання сміття та збільшенні клумб, проведенні озеленення міста, боротьба з безпритульними собаками,  створення місць сімейного відпочинку, будівництво льодового катка  та наземного переходу біля магазину АТБ.

Народний депутат України Гержов Юрій Іванович високо оцінив проведену роботу молодими лідерами. Він звернувся до присутніх з такими словами: « Ви сьогодні приєдналися до місцевого самоврядування. Вивчили проблеми міста, настрої людей. Тепер зможете прийняти участь у їх вирішенні, запропонувати нові ідеї. Подібні форуми – це найкращий інструмент залучення громадськості до вирішення проблем  місцевого значення».

Завдяки участі у Форумі молоді люди зрозуміли, що не треба намагатися вирішувати глобальні проблеми, треба вирішувати ту, що так важлива для Вас. І якщо ваші прагнення базуються на порядності, інтересу до всього, що навколо вас та наполегливості, ви завжди знайдете друзів, які підтримають вас на вашому шляху. У всіх учасників Форуму з’явилося багато нових друзів і наставників, а також незабутніх вражень! Учасники отримали можливість знайти і реалізувати свої ідеї – можливість досягти свого успіху в житті!

 

Проведення Форуму «Думай! Мрій! Дій!» відбулося за фінансової підтримки Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації та завдяки зусиллям відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Вознесенської міської ради, управлінню освіти, адміністрації Вознесенського коледжу Миколаївського державного аграрного університету та відділу забезпечення депутатської діяльності та зв’язків з громадськістю .

ПЕРЕГЛЯД ВІДЕО:http://vsesvit-news.info/news-tv-show/931 (17 хвилина)

ФОТОЗВІТ: http://voznesensk-cf.org.ua/sidebar-left/novini/2013/11/20/tvoya-ideya-tvij-uspih.html

 

 

You must be logged in to post a comment Login