У бібліотеках Донеччини буде створено інформаційні служби

Filed under Новини

У Донецьку відбулася прес-конференція за підсумками проекту “Заклади культури – ресурс розвитку громади”. Проект здійснювалаАсоціація СЕСП за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Голова правління Асоціації СЕСП Наталя Лапардіна підкреслила: “На жаль, сьогодні культуру фінансують за залишковим принципом. На місцевому рівні, особливо в малих містах і селах, такі заклади практично не мають коштів на утримання. Працівникам культурної сфери малих міст і сіл зовсім не вистачає знань і навичок, проектного підходу, інноваційних інструментів, які може бути використано для розвитку сфери культури. Тому участь у конкурсі бізнес-планів, який відбувався в рамках проекту, дав працівникам культурної галузі Тельманівського району Донеччини змогу отримати навички бізнес-планування для залучення додаткового капіталу для утримання об’єктів культури”.

Експерт Асоціації СЕСП Інна Руденкова розповіла про конкурс бізнес-планів із запровадження механізму соціального підприємництва у сфері культури Тельманівського району Донецької області: “Метою конкурсу стало виявлення інтересу в суб’єктів культури до тематики впровадження механізмів соціального підприємництва на базі бюджетних установ, набуття співробітниками закладів культури Тельманівського району теоретичних і практичних знань у сфері підприємництва та бізнес-планування через закордонний і вітчизняний досвід соціального підприємництва”.

Було оголошено переможців конкурсу бізнес-планів за трьома напрямами:
1. “По знання в електронний світ: створення інформаційного центру на базі центральної районної бібліотеки для дітей”.
2. “Інформаційна служба “Бібліо-Сервіс” на базі центральної районної бібліотеки для дорослих”.
3. “Дискотечна зала”: Створення молодіжного дозвільного залу на базі Тельманівського районного Будинку культури”.

Між Асоціацією СЕСП та переможцями було укладено договори про співпрацю.

Контакти: Асоціація СЕСП, (062) 381 32 91, office@sesp.org.ua

You must be logged in to post a comment Login