У будинку культури села Радомишль відкрито Центр громадської активності

Filed under Новини

12 липня в селі Радомишль (Луцький район Волинської області) відкрито Центр громадської активності при будинку культури. Створення Центру ініціював Волинський інститут права в межах проекту “Радомишльський сільський будинок культури – осередок громадської активності на користь громаді” за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета новоствореного Центру – покращити соціальні, консультаційні, культурні та побутові послуги для незахищених верств населення сіл Радомишль, Суховоля та Романівка шляхом впровадження ефективних механізмів роботи закладу культури села Радомишль.

Центр оснащено комп’ютерами та копіювальним апаратом, підключено до Інтернету.

У Центрі заплановано проводити семінари з різних аспектів законодавства, надавати первинну правову та соціальну допомогу. Цільову аудиторію щомісяця консультуватимуть спеціалісти Пенсійного фонду, Центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, спеціалісти сільськогосподарської дорадчої служби та відділу охорони здоров’я.

Також функціонуватимуть різноманітні гуртки – танцювальний, настільних ігор і флористична студія. Для старшого покоління буде організовано курси довголіття та здоров’я, лекції та літературні читання. Для молоді буде створено Клуб амбітних людей. У межах його роботи відбудуться навчання “Організація бізнесу на селі” та зустрічі з відомими бізнесменами, громадськими діячами, народними умільцями.

 

You must be logged in to post a comment Login