У КИЄВІ ШУКАТИМУТЬ РИТМ РОЗВИТКУ ПІД СУПРОВІД 30-ТИ БАРАБАНІВ

Filed under Новини

У неділю 16 червня 2013 року у Києві в Маріїнському парку вперше відбудеться грандіозна подія «У ритмі розвитку», яка на 15 різноманітних майданчиках збере сотні громадських активістів, екологів, правозахисників, журналістів, митців та пересічних громадян, небайдужих до своєї країни.

Усе більше українців говорять про те, що хочуть знайти можливості для розбудови майбутнього власної громади. Саме тому проект UNITER, який міжнародна організація Pact, Inc. впроваджує за підтримки USAID; разом із Фондом Східна Європа, ГО «Центр UA», ІСАР «Єднання», Українським незалежним центром політичних досліджень, Центром політичних студій та аналітики та Інститутом світової політики, організовує цей мега-захід, щоб продемонструвати, як бажання та дії громадян створюють краще майбутнє.

О 15:00 захід розпочнеться феєричним виступом школи перкусії GoDoPaTa, до якого згодом зможуть долучитися усі бажаючі. Із 15:15 по 15:45 в медіа-куточку (див. карту в додатку) представники ЗМІ зможуть взяти інтерв’ю в спеціальних гостей заходу – Ірени Карпи та Сергія Пантюка, – та зняти відео їхніх поетичних виступів на кольоровому кубику.

У рамках події, функціонуватимуть 7 платформ. Відвідувачі зможуть взяти участь у грі-парашуті, підписати кольорову резолюцію, побувати у винахідливих руках майстрів фейс-арту та стати частиною масштабного дійства, в якому буде задіяно 30 барабанів. Крім цього, усі бажаючі матимуть змогу продемонструвати свій поетичний хист на «Вільному кубику» та навчитися танцювати кримсько-татарські танці.

У «Кіносараї» любителі кінематографу зможуть переглянути документальні короткометражки та вірусні ролики на тему того, як громадяни можуть змінити власну країну. А небайдужі до довкілля кияни зможуть приготувати каву на сонячних батарейках та підзарядити від них свої телефони. Наймолодші відвідувачі матимуть змогу навчитися власноруч перетворювати використані матеріали на химерні прикраси та іграшки під керівництвом майстрів апсайклінгу.

На додачу, гості заходу зможуть поспілкуватися із експертами з адвокасі, суспільними інноваторами та громадськими лідерами на теми соціального підприємництва, спільного вирішення проблем громад та пошуку фінансування для креативних проектів та громадських ініціатив. Також відвідувачі отримають консультації стосовно доступу до публічної інформації, а також реєстрації громадських та благодійних організацій

Усе дійство буде відбуватися під інтригуючі мелодії Cloud Jam, українського гурту, що працює в стилі етно-ф’южн, черпаючи натхнення у традиційній музиці з усього світу та сміливо поєднуючи фольк-мотиви із сучасними ритмами та інструментами.

Вхід на всі заходи вільний. Слідкувати за найсвіжішими оновленнями події можна у Facebook (goo.gl/V6NNM) або Вконтакті (https://vk.com/event54500354).

Контактна особа: Ольга Прохорчук (oprokhorchuk@pactworld.org;  093 95 89 043).

Довідкова інформація:

“Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) – це п’ятирічний проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується організацією Pact, Inc. в Україні. Головною метою проекту UNITER є зміцнення та підтримка активних організацій громадянського суспільства в Україні з метою консолідації та посилення демократичних перетворень.

You must be logged in to post a comment Login