У Новий рік із новими ідеями!

Filed under Новини

 

Вийшов з друку черговий номер бюлетеню «НДО-Інформ» №6 (45), 2011, який видається Інститутом соціокультурного менеджменту. У новому, передноворічному номері громадські активісти, зацікавлені у розвитку територіальних громад зможуть знайти для себе корисні матеріали на тему інноваційних форм роботи осередків громадської активності на базі закладів культури.

У номері читайте:

–          Центр місцевої активності як інституція для згуртування громади

–          Забір’є пишається своєю історією

–          Долаючи відстань- об’єднуємо серця

–          Семаргл відриває від землі чернігівську молодь

–          Інноваційна модель закладів культури у дії

–          Чи стануть адвокасі кампанії звичайною справою у сфері культури

–          10 років задля розвитку громад

–          Як безкоштовно отримати програмне забезпечення від Microsoft?

Ці та інші цікаві матеріали доступні як у друкованому, так і в електронному вигляді.

Якщо Ви бажаєте отримати бюлетень у друкованому вигляді, напишіть офіційного листа-запита із обгрунтуванням його використання і ми надішлемо його безкоштовно. Листа можна надіслати у відсканованому вигляді на:  adm.iscm@gmail.com або поштою на адресу – а/с 4/30, м. Кіровоград, Україна, 25006.

Випуск бюлетеню став можливим завдяки реалізації проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”.

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login