У промінні знань!*

З  21 січня 2013 року у Ірпінській центральній міській бібліотеці,   бібліотеці для дітей  проведено перше заняття з художньої вишивки, для дітей з обмеженими можливостями. Згідно «Договору про творчу співпрацю», який було укладено між  Ірпінською міською громадською оргаізацією інвалідів  «Оберіг» та Відділом культури і туризму Ірпінської міської ради.

Заняття проводяться на базі проекту «Школа нових можливостей»*  реалізовується у формі гуртка з арт-терапії- «Творчі долоні» практичними заняттями 1 раз на тиждень  понеділок з 15.00 год. до 16.30 год., бісероплетіння, коврова техніка «Вибивання на тканині», українська вишивка.

Керівник гуртка: фахівець з художньої української вишивки Бузинник Іванна Олександрівна.

Відповідно мети та завдань проекту, його учасники беруть участь у розробці, творчому наповненні, організації та проведенні спеціально адаптованої програми для розвитку дітей з особливими потребами, яка втілюватиметься в рамках проекту «Мистецький центр «Камертон» і проходитиме у приміщенні Ірпінської міської бібліотеки за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченко, 3а, а також, за згодою сторін – на будь-якій із територій відповідних закладів.

Ініціатори проекту також беруть участь у «Школі громадської участі» Інституту соціокультурного менеджменту, яка реалізується за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта. Знання отримані на Школі із розвитку благодійництва та соціальної анімації значно сприяли у реалізації проекту.

Проект «Школа нових можливостей» є дуже важливий діток які обмежені в соціальній підтримці. Діти, які відвідують заняття  змінюються практично на очах, в них «прокидається» бажання жити, творити та відчувати себе потрібними.

 

* – “НДО-Інформ” №1(48), 2013

Іванна Бузинник,

керівник гуртка

You must be logged in to post a comment Login