У Пирятині попередженням насилля займаються комплексно

Filed under Новини

Лише місяць назад у м. Пирятин було проведено круглий стіл, на якому обговорювались шляхи та методи роботи по профілактиці та викорінення в майбутньому проявів домашнього насилля, а вже сьогодні можемо спостерігати конкретні кроки у цьому напрямку.

7 грудня 2012 року у рамках щорічної кампанії «16 днів проти насильства», за підтримки Національної тренерської мережі у Полтавській області Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда – Україна» була проведена Акція “Стоп насильству”.

«Ми цю акцію в Пирятині проводимо вперше. Основне наше завдання цього року було привернення уваги до даної проблеми. В районі ми розпочали реалізувати проект, мета якого-розробити комплексну модель протидії проявам домашнього насильства», – коментує Ірина Таран, голова громадської організації «Жіночі Ініціативи»

Акція проводилася у школах та на вулицях міста. Діти-волонтери розклеювали плакати та бейджики. Також діти-медіатори, які працюють у Шкільних службах порозуміння, проводили виховні години.

Організатори планують, що ця акція у м. Пирятин стане щорічною. Найціннішим, на думку Ірини Таран, у проведенні таких акцій є привернення уваги до проблеми та небайдужість його учасників.

You must be logged in to post a comment Login