У РИТМІ РОЗВИТКУ: Нова ініціатива Pact!

Filed under Новини

Вірите, що можете змінити свою громаду, місто, країну?

Тоді це для вас!

“У ритмі розвитку” – це унікальна можливість для тих, хто вірить у власні сили та прагне змін у своій громаді, місті, країні. Програма, що виконується Pact в Україні, збере понад 100 шукачів ритму зі всієї країни. Серед них – молодь, творці, бізнесмени, журналісти та всі інші активні громадяни.

Як захищати свої права?::Які є інструменти для вашої участі в прийнятті рішень на рівні міста та на рівні країни?:: Які механізми існують для боротьби з дрібною корупцією, яку ви часто зустрічаєте у лікарнях, дитсадках, школах, університетах?::Як ви можете впливати на прозорість та підзвітність влади?

Мета програми “У ритмі розвитку”:

  •   надихнути місцеві НУО та громадян та продемонструвати, що зміни можливі;
  •   показати громадянам практичні інструменти для участі в прийнятті рішень, познайомити їх із активними людьми, які вже успішно творять такі зміни.

Долучившись до програми “У ритмі розвитку”, що виконується Pact в Україні, ви дізнаєтеся більше про представлення інтересів та захист прав громадян, та про інструменти, що зможуть допомогти у вирішенні проблеми вашої громади.

А ще на вас чекають: зустрічі з провідними громадськими діячами, практиками у сфері представлення інтересів та захисту прав громадян, експертами з України та Європи, навчання, консультації від пересувної лабораторії з адвокасі, спілкування однодумців на on-line платформі, планування та втілення у життя власних кампаній.

Отже, якщо ви:

  • вмотивовані та готові гуртувати інших
  • маєте досвід проведення громадської кампанії
  • добре знаєте потреби вашої громади
  • маєте ідеї для вирішення проблем вашої громади
  • готові розвиватися та брати на себе відповідальність

заповнюйте електронну анкету на участь у програмі “У ритмі розвитку”! Заявки приймаємо постійновід вересня 2013 року до лютого 2014 року. Після заповнення анкети з вами зв’яжуться співробітники програми, щоб повідомити про подальші кроки.

Зверніть увагу на графік проведення відбіркових зустрічей! (Дивіться табличку в додатку) Будь ласка, оберіть місто (область), які є наближчими до вашого місця проживання. Наприклад, якщо ви мешканець Луганська, то вам треба подати заявку до 29.09, щоб приїхати на відбіркову зустріч до Донецька.

Шукайте нас на:

www.uniter.org.ua

www.facebook.com/RytmRozvytku

vk.com/RytmRozvytku

You must be logged in to post a comment Login