У Володимир-Волинському на сесії міської ради прийняли програму сприяння самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

Filed under Новини

Під час 40-ї сесії міської ради прийнята програма сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення у м. Володимирі-Волинському на 2015 – 2017 роки із загальним бюджетом 1,5 млн. грн. Програма закладає механізми співфінансування та сталі умови розвитку самоорганізації населення в місті і, як наслідок, покращення рівня життя мешканців.

«Територіальна громада міста об’єктивно оцінюючи можливості міського бюджету неодноразово виходить з пропозиціями щодо співфінансування у будівництві вуличних інженерних мереж, доріг та капітальному ремонті житлового фонду.

Одним із напрямів реформування відносин у житлово-комунальній сфері, являється створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, як неприбуткових організацій та об’єднання громадян в органи самоорганізації населення, як структури в системі місцевого самоврядування.

Матеріальне стимулювання поєднане з можливостями влади та  бажаннями мешканців, яке реалізовується через приведення існуючих або прийняття на місцевому рівні відповідних нормативно-правових документів, дозволить реалізувати проекти, які будуть максимально спрямовані на підтримку громадських ініціатив в місті» – зазначається у прийнятому програмному документу.

Саме тому, метою програми розробники визначили  «стимулювання громадських ініціатив через створення ОСББ та ОСН і як наслідок спільна реалізація стратегічно важливих проектів і завдань інфраструктурного розвитку територій та покращення їх технічного стану».

Співрозробником програми виступила Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення, діяльність якої в межах проекту «Новий якісний рівень діяльності ОСН у містах Волинської області» підтримується програмною ініціативою «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» та Асоціацією сприяння самоорганізації населення.

 

Прес-служба Асоціації

                                                                                  підтримки та розвитку ОСББ та ОСН

                                              Тел.: (095)6454655

                                                        (0332)200032

                                                                                                   e-mail: press.asossiation.osbb@gmail.com

You must be logged in to post a comment Login