УКРАЇНСЬКЕ ДИППРЕДСТАВНИЦТВО – ПАРТНЕР ПОЗИТИВНОЇ ІНІЦІАТИВИ ГРОМАДЯН

Filed under Новини

У березні 2013 року на сайті та сторінці у соціальній мережі Фейсбук Посольства України в США з’явилися позитивні новини про Україну та українців.  У такий спосіб українська дипустанова стала першим закордонним представництвом, яке виступило партнером Всеукраїнського громадського проекту «Відкрий Україну через позитив». Окрім згаданих веб-ресурсів (http://usa.mfa.gov.ua/ua та www.facebook.com/ukr.embassy.usa), Посольство  планує поширювати новини серед україномовних та англомовних ЗМІ української громади в США.

На думку Посольства, гарні новини про свою Батьківщину (людей, різні досягнення, успіхи) підтримують українців за кордоном, вселяють у них впевненість та надихають на нові звершення задля спільного блага країни. Крім того, даний крок є гарною нагодою познайомити світ, американців зокрема, з Україною: її народом, культурою, традиціями, багатою історією та сьогоденням.

Ініціатор Всеукраїнського громадського проекту «Відкрий Україну через позитив» Жанна Кобилінська висловлює глибоку вдячність Посольству України в США та Міністерству закордонних справ України  за підтримку і сприяння в реалізації проекту.

«Ініціатива Посольства України в США та власне результат наших переговорів більш, ніж надихає. Адже мова йде скоріш не про розповсюдження позитивних новин. На кону значно важливіше – уявлення українців й світу про Україну. Через безліч негативних публікацій у вітчизняних й провідних світових ЗМІ, в інформаційному просторі склалося досить викривлений образ як, країни, так і її громадян. Як наслідок, більшість українців схильні поважати й цінувати «чуже , аніж своє. На мою думку, з таким ставленням до своєї країни досить важко захотіти внести свій власний внесок у загальнонаціональний добробут».

Довідка про проект:

Всеукраїнський громадський проект «Відкрий Україну через позитив» стартував у березні 2012 року. Його мета: відродити і підтримувати в українцях почуття національної гордості за свою країну і співвітчизників, власної гідності; відкрити Україну світу з іншого боку – завдяки усвідомленому пошуку, створенню й поширенню позитивних новин про Україну й українців; сприяти формуванню збалансованого іміджу України у світовому співтоваристві, а також зміцненню двосторонніх відносин у сфері культури, освіти, туризму, соціуму, економіки і т.д.

Учасниками проекту є не лише жителі регіонів України, але й громадяни США, Англії, Швеції, Франції, Німеччини, Туреччини, Іраку, Ірландії, Росії та Бельгії.

Контакти проекту:

purepen@ukr.net,

www.facebook.com/groups/145106042272163/

http://vk.com/public35833476.

 

You must be logged in to post a comment Login