Україну мобілізують!

Filed under Новини

На початку квітня Інститутом соціокультурного менеджменту було оголошено Тендер на проведення серії мобілізаційних (фандрейзингових) кампаній*.

В рамках цих кампаній планується надати інформаційну, консультаційну і фінансову підтримку творчим колективам, громадським і благодійним організаціям в проведенні благодійних концертів, вистав, виставок, гастролей, метою яких є збір пожертв та надання благодійної допомоги вразливим категоріям громадян, які найбільше постраждали від кризи.

Подання документів на конкурс завершилося 20 квітня 2011 року. На часі триває розгляд тендерних пропозицій. Хто буде мобілізувати територіальні громади України дізнаємося після 20 травня 2011 року (термін розгляду було подовжено у зв’язку із травневими святами).

*Тендер було оголошено за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» Інституту соціокультурного менеджменту.

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек  в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

You must be logged in to post a comment Login