Успіхи у реалізації громадських ініціатив

Filed under Історії успіху

   7-9 лютого 2012 р. Інститут соціокультурного менеджменту провів Другу Національну Конференцію «Реформування закладів культури» в м.Ірпінь, де зібралися активісти зі всієї України. Про значимість заходу можна судити з усіх позитивних відгуків, що надійшли на адресу Інституту соціокультурного менеджменту. Одним з них є лист від Сабарні Ольги Михайлівни, начальника відділу культури і туризму Царичанської районної державної адміністрації Дніпропетровської області.

«Щиро вдячна Вам за матеріали виступаючих на Другій Національній конференції «Реформування закладів культури». А ще більше за позитив, який отримала під час конференції. Знання, отримані на тренінгових заняттях, ми   застосовуємо на практиці.

  З часу проведення Конференції ми реалізували багато заходів, на які на надихнула участь у ній. А саме:

  – 60 працівників галузі ознайомлені з матеріалами конференції;

  – проведені урочистості з нагоди відзначення 80-річчя створення Дніпропетровської  області (концертна програма, виставка майстрів народного мистецтва на базі ККЗ «Царичанський районний Будинок  культури»);

  – особливо яскравим і змістовним було свято «Проводи Зими –  зустріч Весни. Масляна», на якому сільські та селищна ради презентували кращі українські страви, притаманні нашому регіону, різновиди блинів, аматорське та народно-прикладне мистецтво; громада приймала активну участь  в проведенні аукціон, лотереї. Красивим було театралізоване дійство: виїзд Весни на  коні, Зими з зимовими місяцями  на фаетоні,  запалення опудала.

  Слід зазначити, що завдяки знанням і вмінням отриманим на конференції, вдалося «розбудити» територіальні громади району і свято робили  всі разом, завдяки чому воно і вийшло гарним, веселим та цікавим»

You must be logged in to post a comment Login