Увага! Змінено дату тренінгу!

Filed under Новини

Антикризова допомога осередкам громадської активності та творчим колективам у здійсненні мобілізаційних (фандрейзингових) кампаній

Шановні грантери Антикризової гуманітарної програми, 

     Фундація імені князів-благодійників Острозьких в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” здійснює реалізацію проекту «Антикризова допомога осередкам громадської активності та творчим колективам у здійсненні мобілізаційних (фандрейзингових) кампаній»

     В рамках проекту Фундація Острозьких допоможе громадським організаціям та закладам культури, що хочуть перетворитися в осередки громадської активності, а також для творчих колективів, які не мають змоги здійснити гастрольні тури тощо, організувати збір ресурсів.

    Тому,  запрошуємо всіх грантерів Антикризової гуманітарної програми, у яких в проект включено фандрейзинговий компонент взяти участь у тренінгах  із залучення фінансування з місцевих джерел та отримати необхідні консультації.

Тренінг відбудеться 14-15 грудня 2011р. в м. Рівне.

Забезпечується харчування та проживання учасників тренінгу.

Для участі у тренінгу просимо заповнити анкету, яка додається, та відправити на електронну адресу Фундації Острозьких e-mail:pbofrv@gmail.com, або за номером факсу: (0362) 22-10-81 до 17:00 10.12.2011р. Результати конкурсу анкет будуть повідомлені до 17.00 11 грудня 2011р.

АЛІКАЦІЙНА ФОРМА- НА УЧАСТЬ_ іскм (1)

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail: pbofrv@gmail.com, Тетяна Гордєєва (097) 176 80 85, Віктор Пражмовський, (067) 360-83-34, (0362) 22 10 81.

Метою проекту “Антикризова допомога осередкам громадської активності та творчим колективам у здійсненні мобілізаційних (фандрейзингових) кампаній»  в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є надати інформаційну, консультаційну, навчальну підтримку не менше 100 учасникам семінарів (творчим колективам, громадським і благодійним організаціям) різних регіонів України в проведенні благодійних концертів, вистав, виставок, гастролей, метою яких є збір пожертв та надання благодійної допомоги вразливим категоріям громадян, які найбільше постраждали від кризи.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

You must be logged in to post a comment Login