В гостях у Волинської Казки

Filed under Новини

АфiшаЯк часто ми даруємо нашим дітям казку? За щоденними турботами і шаленим темпом життя ми забуваємо, що дітям хочеться казкових пригод, вражень, барв, які наповнюють чарівний світ дитинства. У допомогу батькам, котрі не знають як же організувати дозвілля дітей цікаво і з користю, на Волині працює Дитячий Фестиваль «Магія Волинської казки».

26 липня відбувся черговий тур Дитячого Фестивалю «Магія Волинської Казки», який пролягає через мальовничі села Волині Рожищенського  району.

Перша зупинка дитячої мандрівки пролягала через село Переспа, де учасникам розповідали про історію села, його походження, історичні факти та легенди, що з ними пов’язані.

Мандрівка продовжилась у с. Любче. Це місце виглядає охайним і впорядкованим, а люди в ньому – щирі та люб’язні. В дуже затишному сквері, біля будинку культури, гостей зустрів князь Любомир, який ознайомив усіх з історією та звичаями краю. Кульмінацією культурної програми була театральна постанова за мотивами української народної казки «Івасик – Телесик».

Розважали діток іграми та забавами, тематичними та анімаційними майданчиками. «Нагуляний» голод втамував «Любченсько – народний» стіл із різноманітним смачним домашнім частуванням.

Впродовж знайомства із любченською казкою учасникам проводили майстер-класи та представляли найрізноманітніші вироби народних умільців.

Одним із найнезабутніших атракціонів для діток стало «любченське таксі». Гарно вичесані коники, підвода та привітний водій не лише з комфортом провіз діток по колоритних місцях села, а й при бажанні і пильному контролі надав можливість стати водієм місцевої «карети».

Фото на пам’ять і голосне «хочемо ще» завершили тогоденну мандрівку казкою та знайомство із сільськими колоритами.

За традицією фестиваль буде відбуватись і надалі. Програма туру включає екскурсії до народних майстрів, знайомство з місцевими легендами та їх інсценізаціями, алеї народних крамничок та виставки, майстер – класи з народними умільцями, продуктовий ярмарок сільських господинь та ще багато цікавих заходів і сюрпризів для гостей.

Дитячий Фестиваль «Магія Волинської Казки» фінансується Програмою інституційного розвитку «Економічний розвиток громад», яка  реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Завітайте в гості до Волинської казки разом із сім’єю і подаруйте дітям незабутні враження від чарівного світу казок!

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 099 42 31 611 (Альона Багмут).

You must be logged in to post a comment Login