В Краматорську завершилася Школа блогерів

Filed under Новини

У Краматорську завершився проект «Школа блогерів», організований громадською організацією «Фонд розвитку громади» в рамках навчальної програми «Вуличний університет».
Цей проект був реалізований громадською організацією спільно з Центральною міською публічною бібліотекою ім. Горького за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Під час заходів «Школи блогерів», які проходили в період з 13 жовтня 2012 по 16 березня 2013 року, було проведено 17 навчальних модулів із практичними заняттями, в яких взяло участь понад 380 слухачів. “Пів року постійного спілкування налаштовує мізки, узагальнює все що знав до того, насичуєшся новим. Це те що хочеться повторювати з певною періодичністю”, – розповідає учасник Школи.

У заняттях «Школи блогерів» брали участь не тільки жителі Краматорська, лекції приїжджали прослухати гості і з сусідніх міст. Фактично «Школа блогерів» стала регіональним навчальним проектом, спрямованим на розвиток блогосфери Північного Донбасу.

У рамках проекту «Школа блогерів» також було проведено конкурс репортажної фотографії. Всього на конкурс було надіслано 205 робіт, виконаних у різних жанрах фотографії. Роботи учасників фотоконкурсу оцінювало журі, що складається з професійних фотохудожників, авторитетних майстрів своєї справи.

«Школа блогерів» стала стимулом її учасників до створення соціальних проектів, спрямованих на об’єднання людей, отримання нових знань і навичок. Так в даний момент Ольга Усачова на базі центральної міської публічної бібліотеки організувала “Англійський розмовний клуб”.

За участю випускників «Школи блогерів» 23 березня розпочав свою роботу кіноклуб «Фокус», в якому будуть демонструватися фільми соціальної, документальної та правозахисної тематики. Кіноклуб «Фокус» вже входить в мережу кіноклубів Донбасу і бере участь у спільному проекті кіноклубів “Від кіно – до дії”. У рамках Тижня проти расизму було показано фільм «Письменники свободи».
24 березня пройшла перша зустріч в «Українському розмовності клубі« Файно! », яка показала величезний інтерес громади міста до проведення зустрічей в подібному форматі.
Реалізація цих спільних проектів повністю вписується в концепцію просувається в Краматорську “Фондом розвитку громади” “Вуличного університету” заходів, спрямованих на активізацію громадського життя міста.

Станіслав Черногор

Переклад: Марія Калашнік

Фрагмент виступу Олени Білозерської в Краматорскій “Школі блогерів”

You must be logged in to post a comment Login